جورواجور

14 عکس باورنکردنی از قبل و بعد آرایش زنان - جورواجور

مهارت یک آرایشگر و تغییر چهره قبل و بعد آرایش

تصاویر قبل و بعد آرایش، تصاویر جدیدی نیستند و شما قطعا دهها یا صدها مورد از آن را تا کنون دیده اید اما همه ی آن تصاویر با تصاویر این بخش از جورواجور تفاوتی دارند که کمی جلوتر متوجه این تفاوت خواهید شد.

در مورد “گوئر آواتیسیان”، آرایشگر روسی متولد شده در ارمنستان صحبت می کنیم که اغلب برای زنان مبتلا به سرطان یا شرایط پوستی شدید میکاپ انجام داده و با این کارش نه تنها به طور چشمگیری ظاهر خود را تغییر می دهد، بلکه باعث اعتماد به نفس این خانم ها نیز می شود.

میکاپ آرتیست حرفه ای و مشهور در اینستاگرام که پیش از این بارها با تغییرات باورنکردنی روی چهره مشتریان خود طرفدارانش را شوکه کرده بود این بار به سراغ زنانی رفت که به دلایل مختلف و بیماری های دردناک مشکلاتی در چهره شان پدیدار شده است، نشانه های شیمی درمانی و ضایعات پوستی مادرزای که هر یک با توانایی جالب توجه این آرایشگر کاملا محو شدند.

مقایسه تصویر قبل و بعد میکاپ

تصویر اول متعلق به خانمی است که به گفته ی خودش هرگز حتی در روز عروسی اش هم آرایش نداشته اما با دیدن چهره ی خود بعد از آرایش متوجه شد که هر زنی حتی با وجود مشکلات پوستی، با آرایش می تواند یک چهره ی زیبا داشته باشد.

معجزه آرایش

تصویر دوم خانم “جمیلیا” اهل داغستان به دلیل سوختگی شدید زیبایی چهره و پوستش را از دست داد، این حادثه زمانی که او تنها 2 و نیم سال سن داشت برایش اتفاق افتاد. او با هنرمندی آرایشگر مشهور تغییر شگفت انگیز چهره و اعتماد به نفسش را درک کرد.

معجزه آرایش برای سوختگی

جولیا که صاحب تصیر سوم این بخش است، مبتلا به سرطان است و باید سریع برای شیمی درمانی به بیمارستان برود پس نیاز به افزایش اعتماد به نفس دارد و این آرایش و زیبا شدن او را به اعتماد به نفس لازم می رساند.

تغییر چهره باورنکردنی

تصویر چهارم متعلق به خانم جوانی به نام لیلی است که 2 بار برای رفع ضایعه پوستی مادرزادی اش زیر تیغ جراحی رفته اما همچنان اثرات آن باقی مانده ، اثری که “گوئر” توانست با آرایش آن را بپوشاند.

تصاویر قبل و بعد میکاپ

و اما عکس جذاب بعدی که “کیتی” را نشان میدهد؛ ” کیتی” که پوست بسیار حساسی دارد و رگ و دانه های قرمز رنگ روی پوستش به هیچ وجه قابل پوشاندن نیست اما این آرایشگر ماهر چنین که می بینید آنها را محو کرده است.

میکاپ حرفه ای

عکس قبل و بعد از آرایش ششم، تصویر “ولادا” ست که تا به امروز 15 جراحی روی چشم هایش داشته و دوست دارد روزی چهره اش به این زیبایی که بعد از آرایش داشته شود.

زیبایی زنان بیمار

نفر بعدی که نامش هم منتشر نشده است، یکی از گزینه هایی است که “گوئر” کاملا اتفاقی او را ملاقات کرد و از او درخواست کرد تا با آرایش چهره اش را به این شکل تغییر دهد.

تغییر چهره با آرایش

تصویر خیره کننده ی بعدی متعلق به خانم جوانی به نام “آن” است که به دلیل اتلا به آلوپسی درگیر مشکلات ظاهری شده و با آرایش ماهرانه آرایشگر مشهور چهره اش تغییر کرد.

معجزه آرایش بیمار آلوپسی

تصویر بعدی که حتما خانم های درگیر مشکل جوش و آکنه را جذب می کند، خانمی است که “گوئر” برای آنکه ثابت کند همه ی زنان می توانند با آرایش یک چهره ی زیبای داشته باشند او را آرایش کرده است.

تغییرات با آرایش

تصویر دهم، عکس زیبای “جکترینا” مبتلا به سرطان نوع 4 است اما به گفته ی خودش برنامه ای برای تسلیم ندارد و دوست دارد روزی چهره ای به این زیبایی و شادابی داشته باشد. 

میکاپ حرفه ای

دیگر عکسهای دیدنی از قبل و بعد آرایش

باقی تصاویری که از معجزه آرایش و تغییرات چهره قبل و بعد از میکاپ مشاهده می کنید از کلاینت های دیگر این آرایشگر ماهر است.

تغییرات چهره زنان

آرایشگر ماهر روسی

آرایش زیبای زنان

زیبایی با آرایش

بازدید : - بار دسته بندی : گوناگون تاريخ : 30 نوامبر 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها