جورواجور

متولدین کدوم ماه وفادارترن؟ - جورواجور

تفاوت میزان وفاداری در میان متولدین ماههای مختلف

 وفاداری ویژگی است که برای پایدار بودن یک رابطه حتما باید در افراد وجود داشته باشد اما جالب است بدانید که طالع بینی در این مورد هم بی تأثیر نیست و افراد ماه های مختلف میزان وفاداری متفاوتی دارند که در این قسمت از جورواجور قصد داریم به شما بگوییم کدام ماه ها بیش از بقیه وفادار هستند.

تیر

 اگر دوست نزدیک یا همسرتان تیر ماهی است، بدانید که صددرصد در رابطه با او امنیت دارید؛ زیرا تیر ماهی ها در بین 12 ماه دیگر جزء وفادار ترین ها هستند و کل زندگی خود را در اختیار شما قرار می دهند.

زوج

آبان

آبان ماهی ها همیشه بهترین ها در رابطه نیستند اما زمانی که صحبت از وفاداری می شود، می توانید به طور کامل روی آن ها حساب کنید. فرقی ندارد که آن ها از شما متنفر باشند یا عاشق شما باشند، زمانی که در رابطه باشند، هرگز خیانت نمی کنند.

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها لجباز هستند اما نسبت به دوستان و همسر خود وفادار می باشند. آن ها نسبت به کسی که دوستش دارند، حساس بوده، زمان زیادی را در کنار او سپری می کنند و هرگز از وفاداری به او دست نمی کشند.

شهریور

شهریور ماهی ها دوست دارند همه چیز واقعی و منظم باشد. این افراد معمولاً در رابطه پایدار هستند و وفاداری خوبی از خودشان نشان می دهند.

زن و شوهر

مرداد

مرداد ماهی ها از همسر و دوستان خود به خوبی دفاع می کنند و پشتیبان آن ها هستند و برای آن ها جبران می کنند. مرداد ماهی ها معمولا بدون توجه به شرایط به شما وفادار می مانند. 

خرداد

خرداد ماهی ها در رابطه بلند مدت کاملاً وفادار هستند. اگر شخصی را پیدا کنند که بخواهد با او در رابطه بماند و دوستی بلند مدت داشته باشد، در نتیجه همیشه متعهد بوده و تمام خود را وقف می کنند.

مهر

مهر ماهی ها معمولا وفادار هستند اما به شرطی که مطمئن باشند طرف مقابل می خواهد با آن ها زندگی کند و رابطه بلند مدتی داشته باشد و در نتیجه اگر شخص مناسب را پیدا کنند، حتماً به او وفادار خواهند ماند.

عشق

دی

دی ماهی ها عادت دارند که همه خاطرات رابطه های گذشته خود را با خودشان همراه کنند و در نتیجه آسیب و دلشکستگی که از رابطه های قبلی خورده اند، باعث می شود که در رابطه کنونی متعهد و وفادار نباشند؛ مگر این که در گذشته تجربه شکست نداشته باشند یا این که خیلی به خودشان غلبه کنند.

فروردین

فروردین ماهی ها به چیزی وفادار می مانند که واقعاً به آن علاقه داشته باشند و در نتیجه اگر ببینند که جای دیگر علاقه مندی و هیجان بیشتری را می توانند تجربه کنند، نظرشان عوض می شود.

آذر

آذر ماهی ها به دنبال هیجان هستند و نمی توانند در طولانی مدت فقط روی یک چیز یا یک شخص تمرکز کنند و در نتیجه روحیه آزاد و رهایی دارند و احتمال وفاداری در آن ها کم تر است.

زوج ناراحت

اسفند

اسفند ماهی ها معمولاً در رویا پردازی های خود غرق هستند و کمی ماورایی فکر می کنند. به همین دلیل ممکن است احساس کنند رابطه ای که در آن حضور دارند، به اندازه کافی پاسخگوی نیاز های آن ها نیست و در نتیجه خیلی به آن وفادار نخواهند ماند.

بهمن

وقتی صحبت از کم ترین حد وفاداری می شود، بهمن ماهی ها برنده هستند. بهمن ماهی ها می ترسند که به طرف مقابل، خود واقعی شان را نشان دهند و از طرفی فرقی ندارد که چقدر به آن ها توجه می کنید، زیرا اگر بخواهند خیلی راحت از رابطه بیرون می روند و خیلی پایبند و وفادار نیستند.

بازدید : - بار دسته بندی : گوناگون تاريخ : 30 نوامبر 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها