جورواجور

متولدین کدوم ماه آشپزی شون بهتره؟ - جورواجور

تفاوت متولدین ماه های مختلف در مهارت آشپزی

آشپزی برای بعضی از افراد کاری لذت بخش و برای بعضی دیگر یک کار کاملاً معمولی است. شاید خیلی از افراد هم از انجام این کار تنفر داشته باشند. جالب است بدانید که طالع بینی تا حد زیادی این موضوع را تجزیه تحلیل می کند. به همین دلیل در این قسمت از جورواجور قصد داریم بهترین آشپزان ماه های مختلف را به ترتیب به شما معرفی کنیم، البته خوب میدانید که این موارد مرتبط به طالع بینی برای همه یکسان نبوده و گاهی متفاوت است.

آبان

آبان ماهی ها بهترین آشپزان در بین 12 ماه دیگر هستند. آن ها در مورد غذا خیلی دقت می کنند. اگر جایی هم غذا بخورند، می توانند اشکال کار را پیدا کنند. اگر با آن ها زندگی کنید، عاشق دست پخت شان خواهید شد و از اینکه به شدت در آشپزی با استعداد هستند، به آن ها افتخار خواهید کرد. 

آشپزی آبان ماهی ها

اردیبهشت

اردیبهشتی ها از همان اوایل دوران کودکی آشپزی را انجام می دهند و معمولاً از آشپزی بیشتر از بازی های کودکانه متناسب با سن خودشان لذت می برند و همین باعث می شود که به یک آشپز قهار تبدیل شوند. 

تیر

تیر ماهی ها عاشق تجربه کردن و درست کردن غذا های جدید هستند. آن ها با دست پخت خوب و شاهکار هایی که از آشپزی رقم می زنند، همه را شگفت زده می کنند. 

آشپزی کردن

بهمن

بهمن ماهی ها از آشپزی لذت می برند و شاید کار واجب تر از آشپزی داشته باشند اما باز هم ترجیح می دهند که غذا درست کنند. شاید همه چیز را طبق برنامه پیش نمی برند اما غذای خوبی از آب در می آورند.

مهر

مهر ماهی ها عاشق این هستند که عصرها داخل آشپزخانه باشند. با کمی آرد و چند ماده جدید کیک درست کنند. معمولا از آشپزی لذت می برند. شما هم می توانید فقط کنار آن ها بنشینید و از این فضای دوستانه همراه با آشپزی مهر ماهی ها لذت ببرید. 

کیک پختن

فروردین

فروردین ماهی ها معمولاً در میانه این دوازده ماه قرار می گیرند. شاید نتوانند غذایی مثل استیک را خیلی خوب درست کنند اما خیلی هم بی استعداد نیستند و در کل معمولا سوپ های خوشمزه ای درست می کنند. 

آذر

آذر ماهی ها در موارد نادری وارد آشپزخانه می شوند تا برای خودشان چیزی درست کنند. معمولاً بیشتر روی دیگران حساب می کنند اما اگر عاشق شوند، دوست دارند که تا چند ساعت پشت گاز بایستند و برای کسی که دوستش دارند غذا درست کنند. 

تشویق به اشپزی

اسفند

اسفند ماهی ها معمولاً خیلی زود راضی می شوند و حتی اگر یک تخم مرغ معمولی هم جلوی آن ها بگذارید، اعتراض نمی کنند. خودشان هم دوست دارند غذا های ساده درست کنند و در کل خیلی به آشپزی علاقه ای ندارند و ترجیح می دهند که به کارهای دیگری برسند. 

مرداد

مرداد ماهی ها برای آشپزی نیاز به انگیزه دارند. معمولاً بیشتر ترجیح می دهند که از رستوران غذا بگیرند و شاید بعد از این که سه وعده غذای بیرون را خوردند، مجاب شوند که بالاخره آشپزی کنند. 

خوردن پیتزا

خرداد

هنگامی که صحبت از آشپزی خردادی ها می شود، آن ها خیلی علاقه نشان نمی دهند. اگر به یک میان وعده نیاز داشته باشند، خیلی راحت چند سیب زمینی را می پزند یا حتی بیرون غذا می خورند. البته دوست دارند دیگران از دست پخت خوب آن ها تعریف کنند اما معمولاً خیلی علاقه ای به آشپزی ندارند. 

شهریور

شهریور ماهی ها آشپزی را یک کار بسیار سخت می دانند و باید به اندازه کافی انگیزه داشته باشند تا بخواهند به سراغ آشپزی بروند. متولدین این ماه معمولاً خیلی برای آشپزی وقت نمی گذارند و اکثراً از بیرون غذا می گیرند. 

خوردن غذای آماده

دی

در حقیقت؛ دی ماهی ها آخرین رتبه برای آشپزی را دارند و خیلی به این موضوع علاقه نشان نمی دهند. البته اگر بخواهند و عزم خود را جزم کنند، می توانند شاهکار هایی را در آشپزی رقم بزنند اما معمولاً این اتفاق خیلی کم رخ می دهد.

بازدید : - بار دسته بندی : گوناگون تاريخ : 26 نوامبر 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها