جورواجور

شهری که از آسمانش دلار می بارد!! - جورواجور

بارش عجیب باران دلار از آسمان یک شهر

حتما شما هم در رویاهایتان بارش باران اسکناس را دارید و گاهی خود را در حالیکه بدون مزاحمت هیچ کسی در حال جمع کردن اسکناس های بر زمین ریخته هستید، تصویر می کنید. با خواندن این بخش از گوناگون جورواجور، این مسئله چندان هم رویایی نیست.

صحنه ای جذاب در شبکه های اجتماعی توسط دختری جوان منتشر شد، تصاویر و ویدئوی منتشر شده تعداد زیادی زن و مرد را در حال جمع کردن دلارهای زمین ریخته نشان میدهد.

فردی که در حال ضبط ویدئوست با چهره ای متعجب و البته ذوق زده در حال توصیف وضعیتی است که به بارش باران معروف شده. او گزارش می دهد که چپ کردن کامیون بزرگ حامل پول در یکی از بزرگراه های جنوب کالیفرنیا، چنین وضعیتی ایجاد کرده.

دلار

حمله عجیب مردم به دلارهای کامیون حمل پول

در تصاویر احساس میکنید که مردم به کامیون حمل دلار حمله کرده اند اما اینطور نیست و مردم حاضر در این صحنه با یک خوش شناسی غیر قابل مواجه شده اند که این گونه به هر طرف می دوند.

او با صدایی هیجان زده میگوید مردم با دیدن اسکناس های دلاری که در کف جاده پراکنده شده اند، نمی توانستند شانس خود را باور کنند و دیوانه وار برای جمع آوری آنها فقط میدویدند.

واژگون شدن کامیون حمل پول، باعث ایجاد ترافیک بسیار شدید و به غارت رفتند مقادیر زیادی از پول ها شد. این کامیون از سن دیگو به سمت دفتر بیمه سپرده فدرال در حال حرکت بود که یکی از دربهای آن باز شد و کیسه های پول نقد بیرون افتاد.

در ویدئوی وایرالی که این تصاویر را نشان میدهد، تعداد زیادی از وسایل نقلیه خود پیاده می شوند و پول نقد جمع آوری می کنند. تعداد دلارهای کف جاده به قدری زیاد بود که کاملا میتوان گفت مثل باران اسکناس در همه جا پول پخش شده بودند.

بازدید : - بار دسته بندی : گوناگون تاريخ : 26 نوامبر 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها