جورواجور

بی رحم ترین زنان تاریخ - جورواجور

زنان شیطانی و بی رحم تاریخ

بی رحمی و خشونت می تواند در هر شکل و ابعادی انجام شود. خانم ها، آقایان و حتی کودکان همگی ممکن است از خودشان خشم نشان دهند. در مطلب قبلی ” بی رحم ترین مردان تاریخ”  را معرفی کردیم و در این قسمت از جورواجور قصد داریم بی رحم ترین زنان را در طول تاریخ به شما معرفی کنیم که دیکتاتور های سیاسی هم بوده اند.

1. گرترود بانیسزوسکی

این خانم یک مطلقه هندی است که به مادر شکنجه معروف است، زیرا شکنجه های زیادی انجام داد و دختر نوجوان خود را به قتل رساند. بعد ها مشخص شد که بسیاری از قتل ها و انواع مختلف شکنجه ها، مخصوصا شکنجه نوجوانان و کودکان در محله او زیر نظر این خانوم انجام شده است. اولین قتل او در سال 1965 انجام شد و به بدترین جرم در تاریخ هند تبدیل شد.

2. الیزابت باتوری

الیزابت هم یک زن بلغارستانی است که قتل های زنجیره ای و سریالی را انجام داده است. او در اواخر قرن شانزدهم و ابتدای قرن هفدهم، 150 دختر را شکنجه داد و آن ها را به قتل رساند. او به شدت تمایل به جنگ و خونریزی داشت و باور داشت که چنین اقداماتی باعث جوان نگه داشتن او شده است.

الیزابت باتوری

3. ما بارکر

این خانوم یکی از خشن ترین زن ها در تاریخ آمریکا محسوب می شود و رهبر گروه بارکر بود که پسرانش این گروه را تشکیل می دادند. او دزدی، قتل و آدم ربایی زیادی را در آمریکا انجام داد و در سال 1935 در فلوریدا به قتل رسید.

4. میرا هیندلی

این خانوم برندِ منزجر ترین زن در انگلستان را به خود اختصاص داده است و اطرافیان از اقدامات و جرم های بسیار وحشتناک او شوکه می شدند. او قبل از کشتن افراد آن ها را شکنجه می داد. حتی 5 کودک بین سن 10 الی 17 سال را هم در اطراف منچستر به قتل رساند. او در نهایت در نوامبر سال 2002 در 60 سالگی از دنیا رفت، علت آن هم مشکل تنفسی و حمله قلبی بود.

5. گریسلدا بلانکو

این خانوم یکی از خشن ترین و مخرب ترین انسان ها محسوب می شود که در سال 1943 متولد شد و جرم های زیادی را انجام داد و حتی داروهای روانگردان هم تولید می کرد که باعث ایجاد خشونت در انسان های دیگر می شد. یکی از افرادی که این دارو را مصرف کرده بود، در نهایت به دشمن خودش تبدیل شد. این خانم تقریباً مسئول مرگ 200 انسان در کلمبیا است.

گریسلدا بلانکو

6. ماری تودور

این خانم تنها فرزند کینگ هری است که تا سن جوانی زنده ماند. او اولین ملکه انگلستان است. او به شدت تشنه خون انسان ها بوده و در تاریخ انگلستان جزء بی رحم ترین زنان شناخته می شود . عقاید مذهبی بسیار خشنی از پروتستان را با خودش همراه داشت.

7. داگمای اوربای

این خانوم یک قاتل زنجیره ای است که بیش از 25 کودک را که کودک خودش هم جزء آن ها بود، در یک دوره هفت ساله یعنی از سال 1913 تا 1920 به قتل رساند. شغل او پرستار بچه بود. بعد از ازدواج هم این شغل را ادامه داد اما در مارس سال 1921 به قاتل زنجیره ای معروف شد و ادامه زندگی اش را در زندان سپری کرد و در نهایت در همان زندان در سن 42 سالگی مرد.

8. کریستیانا ادمورد

این خانوم یک قاتل زنجیره ای بود و از لحاظ ذهنی بیماری داشت زیرا به شدت به کار های خاصی علاقه نشان می داد. مثلا از مغازه شکلات می خرید، سپس آن ها را سمی می کرد و دوباره به مغازه پس می داد و افرادی که این شکلات ها را می خریدند، بیمار می شدند. در سال 1871 یک پسر بچه 4 ساله به دلیل خوردن همین شکلات ها مسموم شد و در نهایت جان خود را از دست داد.

9. راناوالونا اول

این خانوم یکی از بی رحم ترین رهبران سیاسی در کل تاریخ است. او باعث شد که جزیره ماداگاسکار در آفریقا به مدت 33 سال به غیر از ترور، ترس، خشونت و وحشت هیچ چیز دیگری برای مردمش نداشته باشد. هزاران نفر به دلیل دستورات و سیاست های او به قتل رسیدند و شکنجه شدند.

راناوالونا اول

10. ایرما گرس

این خانم هم یکی از خشن ترین اعضای گروه نازی بود و قتل های بسیار زیادی انجام داده بود. در سال 1943 کنترل 30000 زن زندانی به دست او سپرده شد. بسیاری از این خانم ها از لحاظ عاطفی و جسمی مورد شکنجه قرار گرفتند. او پوتین های بسیار سنگینی پا می کرد و همیشه در دست خود اسلحه داشت و عاشق این بود که با اسلحه به زندانیان شلیک کند.

11. آملیا دایر

این خانوم در سال 1837 در بریتانیا متولد شد و یکی از قاتلان زنجیره ای در تاریخ محسوب می شود. او در طول 30 سالی که در بریتانیا بود ، تقریباً 300 نوزاد را کشت. در حالی که مسئول نگهداری از آن ها بود.

در آن زمان انگلستان درگیر شیوع یک بیماری عفونی بود، به همین دلیل قتل های او خیلی به چشم نمی آمد و مر گ و میر در آن زمان به شدت رایج بود. در نهایت در سال 1869 در ماه آوریل دستگیر شد و دو ماه بعد اعدام شد.

12. بل گونس

این خانم به بیوه سیاه معروف است و یکی از خطرناک ترین قاتلان زنجیره ای در آمریکا محسوب می شود. او 183 سانتی متر قد داشت. وزن او بیش از 91 کیلوگرم بود. از لحاظ جسمی بسیار قوی بود و هم شوهر و هم تمام فرزندانش را در دوره های مختلف به قتل رساند. تمام کسانی که با او در ارتباط بودند، مثل خواستگاران، دوستان و دخترش را هم به قتل رساند. تقریباً 25 تا 40 نفر توسط او کشته شدند.

13. کلارا مایورووا

این خانوم دو پسر خودش را مورد شکنجه قرار می داد و جزء گروه های سادیسمی بود. حتی پسرانش را مجبور می کرد که چیزهای کثیف بخورند. این دو پسر بین 8 و 10 سال سن داشتند و مورد شکنجه های بسیار شدید جنسی قرار گرفتند. او حتی پسران خودش را بدون لباس داخل زیرزمین سرد حبس می کرد.

کلارا مایورووا

14. کارلا هومولکا

او یکی از خشن ترین قاتلان سریالی در کانادا است. همراه با همسرش به نام پاول برنادو آدم ربایی می کردند. آن ها حداقل سه دختر را در اوایل سال 1990 به قتل رساندند. اولین قربانی آن ها کوچکترین خواهرش بود که 15 سال سن داشت.

15. میریا مورنو کارئون

این خانم داروهای روانگردان مصرف می کرد و یکی از اولین زنانی بود که نامش در کشور مکزیک ترس را به جان دیگران می انداخت. او به دلیل داروهایی که تولید کرده بود، بسیاری از افراد را به کام مرگ کشانده بود که در نهایت توسط پلیس دستگیر شد و چندین تن دارو از او به دست پلیس رسانده شد.

16. تیلی کلیمک

او یک قاتل زنجیره ای فعال در شیکاگو در نیمه اول قرن بیستم است و پروژه های بسیار خشونت آمیزی در ذهن خود داشت و مسئول مرگ افراد زیادی بود. بین سال 1912 و 1923 حداقل 20 نفر را به قتل رساند. بعضی از قربانیان می توانستند از زیر دست او زنده بیرون بیایند.

او چهار بار ازدواج کرد و هر چهار همسرش را کشت و در نهایت در سن 60 سالگی در زندان مرد.

17. کارلین کالگو

او همراه با همسرش جنایت ها، شکنجه ها و قتل های بسیار زیادی را به انجام رساندند. ان ها بین سال 1978 تا 1989 فعالیت می کردند. هر دو بیماری های سادیسمی بودند و در نهایت شوهر این خانم به دلیل نشت گاز از دنیا رفت اما خودش در زندان سرطان گرفت و مرد.

کارلین کالگو

18. دِلفین لالایوری

این خانوم یک فعال اجتماعی بسیار ثروتمند بود اما بعدها به یک قاتل زنجیره ای تبدیل شد که بردگان سیاه پوست را شکنجه می کرد. تعداد زیادی از بردگان محبوس در شیروانی خانه او با سخت ترین شکنجه ها یافت شدند. در نهایت افرادی به او کمک کردند تا بتواند به فرانسه فرار کند و دست پلیس نیفتد.

19. دریا سالتیکووا

این خانم روسی یکی از قشنگ ترین قاتلان در قرن 18 محسوب می شود و بیش از 140 مورد از خدمتکاران خودش را مورد شکنجه و همچنین قتل قرار داد. او به شدت به ریختن خون انسان های دیگر علاقه داشت و جرم های شبیه به الیزابت باتوری داشت.

20. لئوناردو سیانسیولی

این قاتل زنجیره ای ایتالیایی بین سال های 1939 و 1940 سه زن که از همسایگانش بودند را به قتل رساند و از بقایای جسد آن ها یک سوپ درست کرد. به همین دلیل به آشپز جنایتکار سوپ معروف است و در کنار آن جرم های مختلف دیگری هم داشت. علت آن هم این بود که با مردی ازدواج کرده بود که اصلاً به او علاقه نداشت و همین باعث ایجاد خشونت در رفتارش شده بود.

21. کاترین دی مدیسی

این خانوم یکی از خشن ترین زنان تاریخ اروپا است. یک زن ایتالیایی بود که به بیوه سیاه معروف شده بود و افراد بسیار زیادی را به قتل رسانده بود. تقریبا مسئول مرگ 30 هزار انسان به صورت مستقیم و غیرمستقیم بود.

کاترین دی مدیسی

22. جوانا برازا

این مرد در سال 1957 توسط یک مادر معتاد به الکل به دنیا آمد . آن ها در مکزیک زندگی می کردند. او یک کشتی گیر حرفه ای بود اما کم کم به یک قاتل زنجیره ای تبدیل شد. بین 42 و 48 زن میانسال را به قتل رسانید، البته جرم های بسیار زیاد دیگری هم از او به ثبت رسیده بود.

23. آیلین وورنوس

این خانوم یکی از ناشناخته ترین قاتلان زنجیره ای محسوب می شود که در سن نوجوانی مورد تجاوز جنسی قرار گرفته بود و در سال 1989 اولین قتل خود را انجام داد و مردی را که انتخاب کرده بود به قتل رساند و حداقل پنج مرد دیگر را قبل از دستگیر شدن به قتل رسانده بود.

24. میوکی ایشیکاوا

این خانم ژاپنی یکی از قاتلان زنجیره ای در تاریخ ژاپن محسوب می شود و بین 85 و 109 کودک را به قتل رساند. جالب است بدانید که با وجود همه این جرم ها و قتل هایی که انجام داده بود، فقط به 8 سال زندان محکوم شد.

بازدید : - بار دسته بندی : دسته‌بندی نشده تاريخ : 15 ژوئن 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها