جورواجور

انواع سرطان در روز جهانی سرطان - جورواجور

روز جهانی سرطان روزی است که کل دنیا با یکدیگر برای مبارزه علیه بیماری سرطان به پا می خیزند و متحد می شوند. روز جهانی سرطان هر ساله در 4 فوریه برگزار می شود. هدف آن هم نجات و حفظ میلیون ها مرگ قابل پیشگیری در سال است که از طریق افزایش آگاهی و آموزش در مورد سرطان و همچنین یادآوری به دولتمردان برای افزایش امکانات برگزار می گردد.

اتحادیه بین المللی کنترل سرطان گسترش پیدا کرده است و بر این امر متحد است که بتواند اطلاع رسانی خود را به سمع و بصر افراد بیشتری در جهان برساند. آن ها به طور مستقیم با اعضای اتحادیه خود کار می کنند تا کمپینی را ایجاد کنند که اولویت های مختلف دارد.

این سازمان از پیشرفت ابزارها و راهنمایی ها برای تشویق سازمان های مختلف برای آگاه سازی از کمپین های سرطان حمایت می کند که موازی با پیام اصلی روز جهانی سرطان می باشد.

تاریخ روز سرطان

همچنین شانس ها و فرصت های مختلف در رسانه اجتماعی سنتی و دیجیتال را مورد بررسی قرار می دهد تا آگاهی عموم مردم از این روز بالا برود. به بهانه ی این روز پیشنهاد می کنیم حتما مطالب مهم مرتبط با سرطان که شامل:

سرطان هایی که در مردان رایج تر است

علائم سرطان که از آنها بی اطلاع هستید

کشنده ترین سرطان مردان و زنان کدام نوع است؟

60 درصد زنان از این علائم سرطان بی خبرند

هستند را مطالعه کرده و اطلاعات خود را برای زندگی سالم تر در این زمینه افزایش دهید.

تاریخچه روز جهانی سرطان

چنانچه در این بخش از جورواجور می خوانید روز جهانی سرطان اولین بار در سال 2000 نامگذاری شد که در شهر پاریس این اتفاق افتاد. این روز اهداف مختلفی را دنبال می کرد که یکی از مهم ترین آن ها جلوگیری و درمان سرطان بود که آن هم از طریق افزایش آگاهی به مردم رخ خواهد داد.

موسسان این سازمان جهانی بر این عقیده هستند که افزایش آگاهی و اطلاعات می تواند به افراد کمک کند تا با سرطان مبارزه کنند و در نتیجه اهمیت این روز را بسیار بالا می دانند. آن ها با نام گذاری چنین روزی قصد دارند تا نیاز به مراقبت دارویی و پزشکی به شکل گسترده و با امکانات بالا را در کل جهان اعلام کنند و قدم مثبتی در این مسیر بردارند.

روز جهانی سرطان

انواع سرطان در یک نگاه

سرطان های سر و گردن شامل:

سرطان های قسمت پایین بدن شامل:

انواع سرطان

سرطان های قسمت بالای بدن شامل:

سرطان های عمومی شامل:

بازدید : - بار دسته بندی : گوناگون تاريخ : 18 ژوئن 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها