تلگرام دسکتاپ با ظاهری تازه به نسخه ۱.۰ به روز رسانی شد

دسته‌بندی نشده 38 پنج شنبه ۲۳ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
تلگرام دسکتاپ با ظاهری تازه به نسخه ۱.۰ به روز رسانی شد

تلگرام، دوست داشتنی ترین پیام رسان امن بین پلتفرمی امروز به روز رسانی مهمی برای اپلیکیشن دسکتاپ خود دریافت کرده که آن را به نسخه ۱.۰ ارتقاء می دهد. جالب است بدانید که تقریبا از سال ۲۰۱۳، یعنی زمانی که اولین نسخه دسکتاپ این پیام رسان منتشر شد پاول دورف و همکارانش قصد ارائه این به روز رسانی را داشته اند.

همانطور که می توانید گمان بزنید این به روز رسانی حاوی تغییرات ریز و درشتی است که شاید طراحی مدرن متریال آن اکثرا از سایرین به چشم بیاید. مطابق توضیحات تلگرام، طراحی رابط کاربری تازه نسخه ۱.۰ به گونه ای انجام گرفته که یادآور زبان طراحی مشهور گوگل یعنی متریال باشد.

همچنین انیمیشن های جدیدی به تلگرام اضافه شده تا جابجایی در اپلیکیشن به نرمی چهره بگیرد. اما از همه جالب تر پشتیبانی از تم های متفرقه در این نسخه است تا کاربران بتوانند تم های مورد علاقه خود را ساخته و آن را روی قالب اپلیکیشن بنشانند.

نسخه دسکتاپ تلگرام یک اپلیکیشن یونیورسال ویندوز ۱۰ نیست، اما تلگرام حدودا یک سال پیش اعلام کرده که ارائه نسخه یونیورسال این پیام رسان را نیز در برنامه های خود دارد.

این پیام رسان در حال آماده برای گوشی های ویندوزفونی منتشر شده، بنابراین احتمال آن هست که در آینده و از طریق ابزار Desktop App Converter شاهد پورت نسخه گوشی روی دسکتاپ نیز باشیم.

[ad_2]

منبع دیجیاتو

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “تلگرام دسکتاپ با ظاهری تازه به نسخه ۱.۰ به روز رسانی شد”