اضافه شدن یک سدان و شاسی‌بلند کامپکت به سبد محصولات مرسدس بنز

دسته‌بندی نشده 22 پنج شنبه ۲۳ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
اضافه شدن یک سدان و شاسی‌بلند کامپکت به سبد محصولات مرسدس بنز

مرسدس بنز در زمان رونمایی از GLA فیس لیفت شده به‌چهره رسمی تأیید کرد که مدل‌های کامپکت این شرکت در آینده افزایش یافته و به ۸ مدل خواهد رسید.

2017-mercedesdetroit-07
اعضای تازه سبد محصولات این برند آلمانی یک مدل چهار درب سدان برای رقابت با خودروهایی مثل آئودی A و یک شاسی‌بلند کمی بزرگ‌تر از GLA برای رقابت با آئودی Q3 و ب ام و X1 (در دو نسخه‌ی ۵ و ۷ نفره) خواهند بود.

2017-mercedesdetroit-03
مدل‌های کامپکت کنونی مرسدس بنز شامل A کلاس، B کلاس، CLA کلاس و CLA شوتینگ بریک به همراه GLA موفقیت زیادی را برای این شرکت به ارمغان آورده‌اند.

دتر زیچه رئیس مرسدس بنز می‌گوید:

از سال ۲۰۱۲ تاکنون ما بیش از دو میلیون خودروی کامپکت را در سراسر جهان فروخته‌ایم. در آمریکا نیمی از خریداران مدل‌های کامپکت برای اولین بار است که برند ما را انتخاب می‌کنند. و در اروپا میانگین سنی خریداران A کلاس در مقایسه با سال ۲۰۱۱ بیش از ۱۳ سال کاهش را نشان می‌دهد.

نسل بعدی مدل‌های کامپکت مرسدس بنز بر پایه‌ی نسخه‌ی به‌روز شده‌ی پلتفرم کنونی که MFA2 خوانده می‌شود ساخته خواهند شد. همچنین اتوکار گزارش داده که این پلتفرم به مرسدس اجازه خواهد داد تا تفاوت‌های بصری بیشتری بین مدل‌های یاد شده وجود داشته باشد.

Britta Seeger عضو هیئت‌مدیره‌ی دایملر می‌گوید:

ما متقاعد شده‌ایم که این داستان موفقیت‌آمیز ادامه خواهد یافت و به همین دلیل است که مدل‌های کامپکت خود را گسترش می‌دهیم.

این پلتفرم تازه همچنین استحکام اکثرا و وزن کمتری خواهد داشت و می‌تواند پذیرای پیشرانه‌های ۳ و ۴ سیلندر شود و همچنین در برابر طول‌های متغیر بین محورها نرمش‌پذیری دارد. سدان چهار درب تازه آوریل امسال به‌چهره یک کانسپت در نمایشگاه شانگهای به نمایش درخواهد آمد و مدل شاسی‌بلند نیز احتمالاً نام GLB را به خود گرفته و بعداً رونمایی خواهد شد.

[ad_2]

منبع سایت پدال

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “اضافه شدن یک سدان و شاسی‌بلند کامپکت به سبد محصولات مرسدس بنز”