استفاده نسل بعدی جیپ گرند چروکی از پلتفرم آلفارومئو

دسته‌بندی نشده 18 پنج شنبه ۲۳ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
استفاده نسل بعدی جیپ گرند چروکی از پلتفرم آلفارومئو

سرجیو مارکیونه مدیرعامل فیات-کرایسلر اعلام کرده که نسل آینده‌ی جیپ گرند چروکی از همان پلتفرم آلفارومئو جیولیا و استلویو استفاده خواهد کرد.

jeep grand cherokee SRT
مارکیونه در خلال مصاحبه‌ای که با اتوکار در نمایشگاه خودروی دیترویت داشته گفته که پژوهش ها مربوط به امکان ساخت گرند چروکی تازه بر روی پلتفرم جیورجیو کامل شده و جیپ آینده در سال ۲۰۱۸ یا ۲۰۱۹ با زیرساخت آلفارومئو به بازار خواهد آمد.

alfa_romeo-stelvio_quadrifoglio-2018-1024-01
مارکیونه گفته است:

طبیعی‌ترین کاربرد پلتفرم تکامل یافته‌ی آلفارومئو روی گرند چروکی است. ما هم‌اکنون کارهای مطالعاتی خود را به پایان رسانده و من بر پایه آخرین اطلاعات موجود این سخنان را می‌گویم مگر اینکه در ۶۰ روز آینده اتفاقی بیفتد که امکان انجام این کار را از بین ببرد.
این موضوع واقعاً داستان توسعه‌ی ساختاری ما را تکمیل می‌کند زیرا من اندیشه می‌کنم که استفاده از این پلتفرم بخش بزرگی از تاریخ جیپ خواهد بود.

2017-JeepGrandCherokeeTrailhawk-18
گفته شده توسعه‌ی پلتفرم جیورجیو حدود ۱ میلیارد دلار خرج روی دست فیات-کرایسلر گذاشته بنابراین استفاده از آن در مدل‌های گوناگون توجیه‌پذیر است.

در ابتدا جیپ تلاش داشت تا گرند چروکی تازه را امسال عرضه کند اما در اواسط سال ۲۰۱۵ گفته شد که تولید این خودرو تأخیر خواهد داشت.

[ad_2]

منبع سایت پدال

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “استفاده نسل بعدی جیپ گرند چروکی از پلتفرم آلفارومئو”