۹ دی روز تشییع جنازه خائنان به میهن بود

دسته‌بندی نشده 36 پنج شنبه ۹ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
۹ دی روز تشییع جنازه خائنان به میهن بود

به گزارش خبرگزاری مهر، جامعه اسلامی مهندسین در بیانه به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۹ دی نوشت:  مردم ایران با خلق حماسه ای فراتر از تصور و انتظار دشمنان و فتنه‌گران، عشق و علاقه خویش را به نظام و رهبری نشان دادند و این حادثه بزرگ برای همیشه در اذهان دشمنان و بیگانگان و کسانی که قصد خیانت به این مرزو بوم را دارند،  ماندگار شد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی ایران مملو از نقاط عطفی است که در اذهان مردم شریف و ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است. دوران غرور آفرین دفاع مقدس و رشادتهای جوانمردان این خطه، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و پیشرفتهای هسته ای از نمونه های بارزی است که جزء هویت هر ایرانی ولایت مدار و متعهد می باشد. و در این عرصه دشمنان و فتنه گران همواره در تلاش بوده اند که مسیر رشد و شکوفایی مردم ایران را سد کنند که با بصیرت مردم و رهبری مدبرانه امام راحل عظیم الشان(ره) و خلف صالح ایشان مقام معظم رهبری ناکام گشته اند.

فتنه بعد از انتخابات ریاست جمهوری در سال ۸۸ از دیگر نقشه ها و ترفندهای معاندان و مغرضان نظام بود که با بصیرت مردم شریف و شهیدپرور ایران در حماسه ۹ دی ۸۸ نقش بر آب شد.

نهم دی ماه،  روز پیوند عاشورایی امامت و امت، روز نمایش نیرو نرم جمهوری اسلامی، روز شکست فتنه گران و روز تشییع جنازه خائنان به میهن، برگ زرین و پر افتخار دیگری در نظام مقدس جمهوری اسلامی به نام نویسی رساند تا جایی که رهبر فرزانه انقلاب از آن با عنوان حماسه ای ماندگار نام برد.

 ۹ دی نشان از بیداری و بصیرت ملتی داشت که با تمام وجود در مقابل نیرنگ ها، فتنه ها و تهدیدات بیگانه  و دشمنان نظام و انقلاب ایستاده­ و آنجا که خطری را متوجه کشور، نظام و رهبر و مقتدایشان ببینند در صحنه حاضرند و در دفاع از آرمانهای امام و انقلاب و رهبری تا پای جان ایستاده­اند.

حتما بخوانید:   سارا بنویسید؛ تختی بخوانید

 مردم ایران با خلق حماسه ای فراتر از تصور و انتظار دشمنان و فتنه‌گران، عشق و علاقه خویش را به نظام و رهبری نشان دادند و این حادثه بزرگ برای همیشه در اذهان دشمنان و بیگانگان و کسانی که قصد خیانت به این مرزو بوم را دارند،  ماندگار شد.

خروش فتنه گران در سال ۸۸ علیه جمهوریت و اسلامیت نظام و خلق حماسه نهم دی ماه توسط مردم با بصیرت ایران زمین در فرونشاندن آتش این فتنه عظیم، درس های بزرگی به ما آموخت که هیچگاه نباید فراموشمان شود. اولا” اقتضای درس گرفتن و عبرت‌آموزی از حوادث مهم گذشته، بازخوانی فتنه ۸۸ و کالبدشکافی آن را لازم می‌کند و باید به چهره مستمر بصیرت عمومی جامعه را بالا برد و به ویژهً جوانان را نسبت به مسائل انقلاب، نیرنگ‌ها و فتنه‌ها علیه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی آشنا ساخت. ثانیا”  برای جلوگیری از وقوع فتنه‌های بزرگ‌تر در آینده، باید با فتنه‌های گذشته، زمینه‌های پیدایش این فتنه‌ها، عوامل و عناصر پدیدآورنده آنها، اهداف و انگیزه‌های فتنه‌گران آشنا بود و این شناخت را به نسل‌های آینده منتقل کرد.

جامعه اسلامی مهندسین با گرامیداشت حماسه بزرگ مردم ایران در نهم دی ماه ۱۳۸۸، هوشیاری و بصیرت فعالان سیاسی کشور را دوشادوش دیگر اقشار جامعه لازم دانسته  و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد و همواره در پیروی از مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه­ای پافشاری می­کنیم.

والسلام علی من اتبع الهدیمنبع خبرگذاری مهر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “۹ دی روز تشییع جنازه خائنان به میهن بود”