۹ دی روز به پا خاستن مردم ایران در دفاع از ارزشها واصول انقلاب است

دسته‌بندی نشده 40 جمعه ۱۰ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
۹ دی روز به پا خاستن مردم ایران در دفاع از ارزشها واصول انقلاب است

به گزارش گزارشگر مهر، سید محمود علوی ظهر امروز در آئین اختتامیه در ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه نگهبانی‌های کل کشور در سینما نفت آبادان ضمن گرامیداشت حماسه نهم دی ماه گفت: مردم ایران وقتی دیدند که قرآن، مورد هتک حرمت قرار گرفته و حرمت عاشورا، اهل بیت و اصل ولایت فقیه شکسته شده و مورد تعدی قرار گرفت، همه دلخوری ها را کنار زده و زیر پرچم ولایت از اصول و پایه های اسلام دفاع کردند.

وی افزود: ۹ دی تجلی حماسه آفرینی مردم ایران در دفاع از اصل اسلام و عظمت قران است.

علوی اظهار کرد: مردم ایران بارها و بارها در عمر با عزت نظام جمهوری اسلامی ثابت کردند که وقتی گفتگو از دفاع از اصول انقلاب به بین می آید، به عرصه آمده و از نظام خود دفاع می کنند.

وزیر اطلاعات در بخش دیگری از سخنان خود قرآن کریم را کتاب زندگی خواند و گفت: قرآن کریم، کتاب درسی دانشگاهی است که معلم آن، خداوند کریم است.

علوی بر لزوم عمل به دستورات قرآنی بالاخص از سوی قاریان قرآن افزود: پیوند با قرآن و تمسک به اهل بیت علیهم السلام، مردم  بالاخص سازمان های اطلاعاتی و امنیتی را در برابر تهدیدات بیمه می کند.

به گزارش گزارشگر مهر، ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه نگهبانی‌های کل کشور، روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری در محل دانشگاه علوم و فنون خرمشهر برگزار شد.
 منبع خبرگذاری مهر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
حتما بخوانید:   موضع باشگاه پرسپولیس در قبال تصمیم کی روش اعلام شد

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “۹ دی روز به پا خاستن مردم ایران در دفاع از ارزشها واصول انقلاب است”