کاربردی تازه برای آیپد؛ ظرف غذای رستوران

دسته‌بندی نشده 48 جمعه ۱۰ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
کاربردی تازه برای آیپد؛ ظرف غذای رستوران

آیپدهای اپل علاوه بر کاربردهای معمول برای سرگرمی، مرور وب، ساماندهی کارهای شخصی، مدیریت ایمیل ها و حساب های کاربری در شبکه های اجتماعی، گهگاه در زمینه های حرفه ای و حتی هنری نیز کاربردهای جالبی پیدا می کنند، اما به طور قطع متعجب خواهید شد اگر بشنوید که رستورانی از این گجت های گران قیمت به عنوان ظرف غذا استفاده می کند.

این درست همان کاری است که رستوران «کوئینس» (Quince) در شهر سانفرانسیسکو انجام می دهد. این رستوران در منوی خود غذایی با عنوان «سگی در جستجوی طلا» (A Dog in Search of Gold) دارد که به طور ویژه توسط سرآشپر مشهورش تهیه و روی صفحه نمایشگر آیپد اپل سرو می شود.

این غذا – که ترکیب آن قارچ دنبلان (truffle) سوخاری شده به همراه مخلفات است – بر روی یک سینی که کف آن یک آیپد قرار دارد سرو می شود. همانطور که در تصویر ابتدای مطلب می بینید، آیپد بخت برگشته در زیر قارچ ها در حال پخش یک ویدیو از طبیعت است.

شاید اقدام رستوران کوئینس به گونه نوآوری در نظر گرفته شود، اما دقیقاً فایده انجام آن مشخص نیست. ضمن این که معلوم نیست این ظروف دیجیتال چگونه بعد از صرف غذا شسته و ضد عفونی می شوند. چنان که همه به خوبی می دانیم، آیپدهای اپل به هیچ وجه ضد آب نیستند.منبع دیجیاتو

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
حتما بخوانید:   موافقت ب‌ام‌و با پرداخت جریمه 478 میلیون دلاری

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “کاربردی تازه برای آیپد؛ ظرف غذای رستوران”