پیکان صدرنشین باقی ماند/ پیروزی دشوار سایپا مقابل هاوش

دسته‌بندی نشده 41 پنج شنبه ۹ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
پیکان صدرنشین باقی ماند/ پیروزی دشوار سایپا مقابل هاوش

به گزارش گزارشگر مهر، هفته چهاردهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان ایران جام «شهدای منا» روز چهارشنبه با برگزاری شش دیدار در شهرهای اراک، اردکان، آمل، تبریز و تهران پیگیری  شد.

در اولین دیدار این هفته و در خانه والیبال تهران تیم های سایپا و هاوش گنبد که به ترتیب در رتبه های چهارم و دوازدهم قرار داشتند، از ساعت ۱۵ به مصاف یکدیگر رفتند. نارنجی پوشان سایپا در این دیدار سنگین و نزدیک سه بر دو به پیروزی رسیدند تا هشتمین برد خود را کسب کرده باشند و ۲۴ امتیازی شوند.

هاوش در ست های اول و سوم با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۰ به پیروزی رسید اما در ست های دوم، چهارم و پنجم با امتیازهای ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۸ و ۱۶ بر ۱۴ مغلوب این تیم شد تا با همان سه برد پیشین، ۱۰ امتیازی شود و به چهره موقت یک پله صعود در انتهای جدول داشته باشد.

همچنین تیم والیبال پیکان تهران که صدرنشین لیگ برتر والیبال است، در سالن آیت الله خاتمی اردکان به مصاف خاتم این شهر رفت و سه بر صفر حریف خود را از پیش رو برداشت.شاگردان پیمان اکبری سرمربی تیم پیکان در این پیکار در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۱۶ به پیروزی رسیدند تا با ۱۲ برد و ۳۴ امتیاز همچنان در صدر جدول این رقابت ها بمانند.خاتم اردکان نیز با پذیرش این شکست هشتمین ناکامی خود را تجربه کرد و با ۲۰ امتیاز در رتبه ششم جدول باقی ماند.

حتما بخوانید:   حقوق های نجومی فراموش شد/مسئولان بیدار شوند و به آمریکا دل نبندند

در سومین پیکار این هفته تیم شهرداری تبریز در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۳ صالحین ورامین را شکست داد و با پنج برد و ۱۷ امتیاز در همان رتبه نهمی باقی ماند.

صالحین ورامین نیز هشتمین شکست خود را تجربه کرد اما به دلیل یک برد اکثرا نسبت به شهرداری تبریز با ۱۷ امتیاز در رتبه هشتم باقی ماند.این دیدار ۹۳ دقیقه طول کشید و یک هزار و ۲۰۰ تماشاگر در سالن شهید اقدمی تبریز شاهد آن بودند. در دیگر دیدار این هفته پارسه تهران با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل سازمان آبادانی شهرداری ساری شکست خورد. همچنین بانک سرمایه با نتیجه ۳ بر یک شهرداری اراک را شکست داد و کاله مازندران نتیجه را یک بر سه مقابل شهرداری ارومیه واگذار کرد.

در پایان هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال مردان پیکان تهران با ۳۴ امتیاز در صدر جدول قرار دارد. بانک سرمایه با ۳۲ امتیاز در جایگاه دوم و پارسه تهران با ۲۶ امتیاز سوم است.منبع خبرگذاری مهر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “پیکان صدرنشین باقی ماند/ پیروزی دشوار سایپا مقابل هاوش”