پرفروش‌ترین مدل ب‌ام‌و سری ۴ کوپه در واقع سدان است!

بی ام و 104 دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۶ رضا حیدرزاده
پرفروش‌ترین مدل ب‌ام‌و سری ۴ کوپه در واقع سدان است!

کی یک کوپه، کوپه نیست؟! زمانی که آن یک ب‌ام‌و گرن کوپه باشد! مدل گرن کوپه‌ی این برند در واقع دارای ۴ در و استایلی لیفت بک در عقب است؛ بنابراین، سری ۴ گرن کوپه در واقع یک سدان کاربردی است؛ و در حقیقت این خودرو از نظر فروش از برادر کوپه‌ی دو در پیشی گرفته است.
به تازگی ب‌ام‌و برخی از آمارهای فروش جالب‌توجه سری ۴ را منتشر کرده است. برخلاف عرضه‌ی گرن کوپه پس از مدل‌های کوپه‌ی سنتی و کانورتیبل، این خودرو از نظر فروش هر دو مدل را کنار زده است… گرن کوپه ۵۴ درصد فروش سری ۴ را به خود اختصاص داده است درحالی‌که ۴۶ درصد باقی مانده به دو مدل دیگر یعنی کوپه و کانورتیبل رسیده است.

 ب‌ام‌و سری 4 کوپه

 ب‌ام‌و سری 4 کوپه
فهمیدن دلیل این موضوع آسان است؟ طراحی لیفت بک خودرو فضای بار بیشتری نسبت به دو مدل دیگر ایجاد می‌کند. سری ۴ گرن کوپه ی ۲۰۱۷ دارای فضای بار ۱۳۰۰ لیتری (با تاشدن صندلی‌ها) است. این محفظه‌ی بار حتی بیشتر از سری ۳ سدان است. البته وقتی صندلی‌ها تا نشوند گنجایش صندوق سری ۳ بیشتر خواهد بود.

 ب‌ام‌و سری 4 کوپه
علاوه بر این، سری ۴ گرن کوپه در حقیقت سواری اندکی بهتر از سری ۳ دارد که این امر به لطف پهنای بیشتر و مرکز ثقل پایین‌تر به دست آمده است. در واقع بهترین سواری در بین مدل‌های سری ۳ به خودرویی تعلق دارد که نام آن با عدد ۴ آغاز می شود!

 ب‌ام‌و سری 4 کوپه

 ب‌ام‌و سری 4 کوپه

 ب‌ام‌و سری 4 کوپه
تمامی مدل‌های سری ۴ برای مدل سال ۲۰۱۸ ارتقا یافته‌اند و از آن جمله می‌توان به بازنگری در سیستم فرمان، سیستم تعلیق و برخی ریزه‌کاری‌های طراحی اشاره کرد.

حتما بخوانید:   هشدار ب‌ام‌و درباره عقب افتادن از قافله الکتریکی‌ها

منبع پدال

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “پرفروش‌ترین مدل ب‌ام‌و سری ۴ کوپه در واقع سدان است!”