ویدیوهای ۳۶۰ درجه ای و زنده به پریسکوپ می آیند

دسته‌بندی نشده 46 پنج شنبه ۹ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
ویدیوهای ۳۶۰ درجه ای و زنده به پریسکوپ می آیند

به نظر می رسد که کمپانی توییتر همچنان به عرضه به روزرسانی های اکثرا برای پریسکوپ ادامه می دهد و اپلیکیشن استریم محتوای مورد اشاره را با قابلیت مخابره مستقیم ویدیوهای ۳۶۰ درجه ای در تایم لاین شبکه اجتماعی خود آپدیت کرده است. ویدیوهای ۳۶۰ درجه ای، مانند ویدیوهای معمولی به نمایش در می آیند؛ اما با این تفاوت که کاربر با چرخاندن گوشی خود قادر به مشاهده شات های پانوراما خواهد بود.

این دومین به روزرسانی پیوسته با پریسکوپ در چند وقت اخیر بوده و قرار است بعد از افزودن دکمه ای به اپلیکیشن توییتر برای مخابره زنده و مستقیم درون اپلیکیشن به دست کاربران برسد. کمپانی توییتر مدعی شده که همچنان سرمایه گذاری روی پریسکوپ را در دستور کار خود داشته و برنامه دارد به ارائه آپدیت های اکثرا برای جامعه کاربری آن ادامه دهد.

گفتنی است که در حال آماده، امکان مخابره محتویات ۳۶۰ درجه ای در اختیار «گروه کوچکی از شرکا» قرار گرفته و در هفته های آتی، به دست قشر گسترده تری از کاربران خواهد رسید.

ضمناً چنانچه گرایش زیادی به تجربه زودهنگام قابلیت استریم محتویات ۳۶۰ درجه ای دارید، می توانید در لیست انتظار توییتر نام نویسی نام کنید. تا آن زمان، ویدیوهای ۳۶۰ درجه ای از طریق این لینک قابل مشاهده خواهند بود.منبع دیجیاتو

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
حتما بخوانید:   نتایج بنچمارک های تازه DxOMark منتشر شد؛ LG V20 در مقام پنجم

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “ویدیوهای ۳۶۰ درجه ای و زنده به پریسکوپ می آیند”