وارد مرحله جدیدی برای دفاع از آسمان‌های کشور شده ایم

دسته‌بندی نشده 37 پنج شنبه ۹ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
وارد مرحله جدیدی برای دفاع از آسمان‌های کشور شده ایم

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دفاع پرس، امیر سرتیپ «احمدرضا پوردستان» جانشین فرمانده کل ارتش در پایان هفتمین رزمایش مدافعان آسمان ولایت در جمع خبرنگاران به ارزیابی اقدامات انجام شده در رزمایش پرداخت و اظهار کرد: با توجه به گستره عملیاتی منطقه رزمایش و اقدامات انجام شده، تمامی اهداف از پیش تعیین شده در رزمایش پشوهشگر شد.

وی افزود: همدلی بین یگان‌های مستقر در منطقه رزمایش سبب شد که کاستی‌های گذشته برطرف شده و وارد مرحله جدیدی برای دفاع از آسمان‌های کشور شویم.

جانشین فرمانده کل ارتش پافشاری کرد: مردم مطمئن باشند همانطور که در رزمایش قرارگاه پدافند هوایی ارتش مشاهده کردیم، ارتش در زمین، هوا و دریا از قابلیت‌های بسیار بالایی برخوردار است.

پوردستان همچنین یادآوری کرد: هدف ارتش دستیابی به قابلیتی است که بتوانیم به شایستگی از مرزهای زمینی، هوایی و دریایی کشور دفاع کنیم.

وی درباره ارتقاء تجهیزات و گنجایش‌های دفاعی کشور در آینده، تصریح کرد: بی گمان ارتش متناسب با تهدیدات گوناگون، گنجایش‌های دفاعی خود را ارتقا می‌دهد.

جانشین فرمانده کل ارتش در ادامه به برگزاری رزمایش‌های گوناگون از سوی ارتش اشاره و عنوان کرد: بر پایه تدابیر فرمانده کل ارتش، رزمایش‌های نیروهای گوناگون ارتش در حال برگزاری است. در همین راستا، در هفته‌های گذشته شاهد برگزاری چهارمین رزمایش محمد رسول‌ الله(ص) از سوی نیروی زمینی در منطقه جنوب‌شرق کشور و طی روزهای اخیر نیز شاهد برگزاری رزمایش مدافعان آسمان ولایت_۷ توسط قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) در منطقه جنوب  بودیم.

وی گفت: رزمایش نیروی دریایی راهبردی ارتش نیز طی ماه آینده در منطقه خلیج فارس و دریای عمان برگزار خواهد شد.

حتما بخوانید:   امیر شاه صفی شهادت گروهی از آتش نشانان کشور را تسلیت گفتمنبع خبرگذاری مهر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “وارد مرحله جدیدی برای دفاع از آسمان‌های کشور شده ایم”