هیچگاه درمقام تعیین قیمت سهام پدیده نبوده ام

دسته‌بندی نشده 46 چهارشنبه ۸ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
هیچگاه درمقام تعیین قیمت سهام پدیده نبوده ام

محمد دهقان نماینده مردم طرقبه در مجلس در گفتگو با گزارشگر مهر توضیحاتی پیرامون نامه اخیرش به دادگستری استان خراسان رضوی ارائه داد و گفت:  بار دیگر تأکید می کنم که برای من تاسیس پروژه و حل مشکل سهامداران و شرکت پدیده امری مهم و از دغدغه های اصلی است.

نماینده مردم طرقبه و چناران در مجلس افزود: به همین دلیل نیز جدای از شرکت در جلسات گوناگون برای حل مشکل پدیده، با چندی از نمایندگان مشهد و آقای قاضی پور نماینده ارومیه از وزیر  کشور هم سؤال کردیم که منجر به رأی منفی نمایندگان به وزیر کشور شد.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در خصوص نامه اخیرش به ریاست کل دادگستری نیز گفت: نگارش آن نامه به معنی بی انگیزگی برای حل مشکل نبود بلکه به معنای حل مشکل به چهره قانونی و منطقی است، نه اینکه با یک چهره نشست پر ابهام بجای حل مشکل، اختلافات به آینده موکول و برای آیندگان مشکل ایجاد شود.

نماینده چناران و طرقبه شاندیز ادامه داد: حل مشکل سهام داران و تاسیس پروژه در اولویت است اما نباید با عباراتی پر ابهام که در نامه به آنها اشاره کرده ام ادامه پروژه در آینده دچار اختلال گردیده یا حقوق بخشی دیگر از مردم ضایع شود.

وی تصریح کرد: نه در زمانی که رأی کمیسیون ماده ۱۰۰ صادر شد و نه پیش از آن اظهار نظری در خصوص میزان مطالبات شهرداری نداشته ام و این مطالبات توسط مسئولان ذی ربط و بدون کوچکترین دخالت اینجانب تعیین شده است و معتقد بوده و هستم که همه ی تصمیمات بر پایه قانون و در فضایی بدون فشار روانی باید اتخاذ شود، واگر مطابق قانون امکان تخفیف یا تقسیط مطالبات وجود دارد، آن هم امری اجتناب ناپذیر است و مسئولین ذیربط به چهره شفاف در این خصوص تصمیم بگیرند و نحوه وصول آن را نیز با تعیین وثایق معلوم نمایند.

حتما بخوانید:   مربی ماشین سازی:ماندن در لیگ برتر امکان پذیر است/ من نمی توانم از آستینم خرگوش در بیاورم

دهقان با اشاره به ورود یکی از نمایندگان استان خراسان رضوی به این موضوع گفت: بعید می دانم این نامه پر از اغلاط که آگاهان آن را اقدامی غیرحرفه ای و در راستای اظهار فضل و زدودن برخی دیگر از مسائل ارزیابی می کنند توسط ایشان نوشته شده باشد، چون مرسوم است که در اینگونه موارد پیش از هر اقدامی نمایندگان با هم گفتگو می کنند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی افزود: از مسئولان ذیربط درخواست دارم چهره نشست ای که در ۱/۱۰/۱۳۹۵ نوشته شده است را منتشر کنند تا اگر کسی انگیزه ای برای نقد دارد حداقل آن متن خط خطی شده و پر از ابهام که با همان چگونگی به امضاء رسیده را مطالعه کرده و آنگاه اظهار نظر کنند.

وی اظهار داشت: بایستگی اهتمام مسئولان برای حل مشکل سهامداران از دغدغه همیشگی ما بوده است و اکنون که به دلیل پیگیری مداوم نمایندگان و یا به خاطر هر انگیزه ای، اهتمام مسئولان اکثرا شده است ما هم آنها را در این مسیر یاری خواهیم کرد و معتقدیم با اتخاذ تصمیمی دقیق و کارشناسی نگذاریم مسائل محلی به چهره استخوان لای زخم باقی بماند و البته قانون برای همه ملاک و فصل الخطاب باشد.

عضو کمیسیون کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در جواب به ابهامی که در خصوص قیمت سهام پدیده ایجاد شده است گفت؛ بنده هیچ گاه در مقام تعیین قیمت سهام پدیده نبوده و کارشناس تعیین قیمت هم نیستم و اشاره اینجانب به قیمت گذاری ستاد تدبیر و نحوه محاسبه مطالبات شهرداری شاندیز بوده است. امیدوارم با تاسیس هرچه زودتر چرخ پدیده ارزش سهام آن هم بهبود یابد.

حتما بخوانید:   عضویت در کنوانسیون پالرمو در راستای تعهدات پنهانی مذاکرات است؟

دهقان افزود: برخی از افراد ماجراجو ایراد اینجانب به چهره نشست ۱/۱۰/۱۳۹۵ و تببین آن را دستاویز تشویش اذهان سهامداران رنج کشیده پدیده، کرده اند.

وی در پایان گفت: درست است که خودم و اطرافیانم سهامی در پدیده نداشته و نداریم اما به چهره طبیعی و به دلیل جایگاه نمایندگی منطقه بیش از همه مسئولان و نمایندگان با درد مردم و سهامداران آشنا بوده ام و تعصب و دغدغه حل مشکل را هم داشته و دارم و متأسفم که افراد بی اطلاع داوری نادرستی در این زمینه داشته باشند.منبع خبرگذاری مهر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “هیچگاه درمقام تعیین قیمت سهام پدیده نبوده ام”