هوآوی در سال ۲۰۱۶ بیش از ۱۰ میلیون واحد گوشی P9 فروخته است

دسته‌بندی نشده 41 پنج شنبه ۹ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
هوآوی در سال ۲۰۱۶ بیش از ۱۰ میلیون واحد گوشی P9 فروخته است

کمپانی هوآوی اردیبهشت ماه تازه ترین تلفن های هوشمند پرچمدار خود را به نام P9 و برادر بزرگترش P9 Plus روانه بازار کرد تا با ارائه مشخصاتی قدرتمند و دوربینی باکیفیت، برنامه های جاه طلبانه اش برای تبدیل شدن به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گوشی جهان را دنبال کند.

این تلفن هوشمند اولین دیوایس هوآوی است که از دوربین دوگانه لایکا برخوردار بوده و با حضور نام های بزرگی مانند اپل و سامسونگ به فروش مناسبی دست یافته است.

اواسط مهر ماه چینی ها ار فروش صد میلیونی تلفن های همراهشان سخن گفتند و مدتی بعد به عرضه نزدیک به ۹ میلیون دستگاه گوشی P9 اشاره شد.

در حالی که تقریباً به پایان سال ۲۰۱۶ میلادی رسیده ایم، کمپانی هوآوی در گزارشی تازه اذعان کرده خانواده P9 تاکنون بیش از ۱۰ میلیون واحد فروش داشته است.

این اولین باری است که یکی از پرچمداران هوآوی بعد از گذشت ۸ ماه به آمار فروش ۱۰ میلیون واحد دست می یابد و مدیران چینی از آن به عنوان موفقیتی بی همانند یاد می کنند.

گفتنی است بنابر آمار منتشر شده توسط سازمان Interbrand، هوآوی در حال آماده در رده هفتاد و دوم ارزشمندترین برندهای جهان قرار گرفته، در حالی که سال گذشته در رده هشتاد و هشتم حضور داشت.منبع دیجیاتو

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
حتما بخوانید:   بهترین عکس ها از روزهای ابتدایی بازی های المپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “هوآوی در سال ۲۰۱۶ بیش از ۱۰ میلیون واحد گوشی P9 فروخته است”