هفت سنگ؛ خواهران غریب

دسته‌بندی نشده 57 شنبه ۱۱ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
هفت سنگ؛ خواهران غریب

زندگی امروزی آنقدر پرفشار و پراسترس شده که حتی ساده ترین کارها هم در آدمی تنش و تشویش به وجود می آورند. در این بین همه ما احتیاج به فضایی برای خودمان داریم که از دغدغه ها دور شویم و برای حتی چند دقیقه هم که شده به مشکلات اندیشه نکنیم. بیایید این فضا را حباب تسکین بنامیم.

حباب تسکین هر کس مطابق با علایقش شکل می گیرد. برخی پیاده روی در پارک را ترجیح می دهند و برخی با چند صفحه کتاب خواندن راضی می شوند. اما من، شما و بسیاری از گیک های دیگر، دنیای جذاب بازی ها را به حباب آرامشمان می آوریم. با شخصیت های رنگارنگ بازی ها همراه می شویم و ذهن خود را درگیر مراحلی نفس گیر می کنیم.

ما قدر یک بازی خوب را می دانیم، چون مطمئن هستیم که به کمک آن، حباب تسکین می تواند رنگ و بویی بهتر به خود گیرد. اگر شما هم مثل ما به دنبال نقش و نگاری تازه برای حباب خود هستید، در ادامه مطلب با دیجیاتو و هفت سنگ همراه شوید تا شما را با تازه ترین و بهترین بازی های هفته آشنا کنیم.

Geometry Dash World

Geometry Dash را می توانیم به نوعی از جریان سازهای صنعت گیمینگ بنامیم. آن هم نه با سازوکار های متفاوت گیم پلی، مشابه Geometry Dash را تاکنون بارها دیده اید. از اهمیت توسعه دهنده به موسیقی حرف می زنیم که به واسطه آن بازی حالت ریتمیک به خود گرفت. حالا قسمت بعدی این عنوان معروف که ورژن پیشین اش را ۱۰۰ ها میلیون بازیکن دانلود کرده اند، بعد از سه سال عرضه شده و بد نیست شما هم به صف علاقه مندان قطعه های گوناگون با چالش های متفاوت بپیوندید.

حتما بخوانید:   معرفی اپلیکیشن Typo Effect؛ سازنده تصاویر زیبا با افکت تایپوگرافی

Suрer Toss The Turtle

r-w600

پیشبینی اش سخت نبود؛ این که شخصیت یا گروه های دوست داشتنی بین کاربرهای شبکه های اجتماعی دست به ساخت اپلیکیشن های گوناگون بزنند. بعد از PewDiePie و Roman Atwood حالا نوبت به Gonzossm رسیده تا شانسش را با دنیای اسمارت فون ها امتحان نماید. با توجه به بازخوردهای ابتدایی هم این گونه می توانیم برداشت کنیم که آن ها از آزمون سخت خود سربلند بیرون آمده اند. سازوکار های گیم پلی Suрer Toss The Turtle خیلی ساده هستند؛ باید با استفاده از قابلیت هایی که به شما داده شده است کوشش کنید حیوانات را به دورترین نقطه بفرستید.

Five Nights at Freddy’s: Sister Location

fnaf-w600

روزگاری که عناوین بزرگ ترسناک کم کم جذابیت گذشته خود را از دست داده اند، معمولا بازیکن ها برای تجربه ترس واقعی به توسعه دهندگان ایندی روی می آورند. چون بین کلیشه های فراوان صنعت گیمینگ، این ساخته های مستقل هستند که می توانند قوانین نانوشته دنیای بازی را دور زده و متفاوت باشند. Five Nights at Freddy’s از همین بازی ها است. عنوانی از سبک اشاره کلیک و ترسناک که به واسطه ایده جالبش توانست به سرعت جایگاهش را بین کاربرها پیدا کند؛ با آخرین قسمت این سری نه تنها باید جلوی حمله عروسک ها را بگیرید، بلکه به اتاق های گوناگون رفته و کارهایی هم انجام می دهید.

War Commander: Rogue Assault

2-w600

با جستجوی بین وب سایت های گیمینگ، احتمالا با نام War Commander: Rogue Assault رو به رو شده اید. ولی برای چه هیاهوی فراوانی پیرامون این اپلیکیشن به راه افتاده است؟ تنها به واسطه یک اسم؛ Louis Castle که از خالقین سری دوست داشتنی Command and Conquer [خیلی  ها با نسخه Generals آن خاطره دارند] بود، حالا با Rogue Assault بازگشته تا مزه واقعی استراتژی را به بازیکن ها بچاشند. گیم پلی این عنوان آنلاین تقریبا مشابه بقیه عناوین هم سبکش هست. با این تفاوت که ساخت ساختمان ها وقت بازیکن ها را نگرفته و به سرعت می توانید یک جنگ خونین را تجربه نمایید.

حتما بخوانید:   بررسی اپلیکیشن لنز؛ تلویزیون اینترنتی ایرانسلمنبع دیجیاتو

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “هفت سنگ؛ خواهران غریب”