هدف آمریکا در برجام حفظ امنیت اسراییل است/ناراحتی دشمن از ۹ دی

دسته‌بندی نشده 38 جمعه ۱۰ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
هدف آمریکا در برجام حفظ امنیت اسراییل است/ناراحتی دشمن از ۹ دی

به گزارش گزارشگر مهر، حجت الاسلام حسن نوروزی پیش از ظهر پنج شنبه در جمع تجمع کنندگان شهرستان ورامین در مصلای صاحب الزمان(عج) این شهرستان با گرامیداشت یوم الله ۹ دی اظهار داشت: روز نهم دی، روز حماسه، بصیرت و تجدید بیعت با رهبری است.

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی افزود: انسان زمانی که چگونگی سال ۸۸ را بررسی می کند از داخل و خارج، برنامه ها و صحنه هایی را می بیند که همه حاکی از برنامه ریزی مدون، دقیق و حساب شده دشمنان اسلام برای تقابل با انقلاب اسلامی است.

نوروزی متذکر شد:حکومت شاهنشاهی غلام حلقه به گوش استکبار بود و آمریکا و اسراییل با پیروزی انقلاب اسلامی ایران، منافع خود را از دست رفته می دیدند و به همین خاطر برنامه های متفاوتی را برای ضربه زدن به نظام اسلامی طراحی کردند.

برخی احزاب و قلم به دستان در حوزه جنگ نرم به کمک دشمن آمدند

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این نکته که دشمن به خوبی می داند که از طریق نظامی نمی تواند به کشور ضربه بزند، ادامه داد: بعد از جنگ های سختی که برنظام اسلامی تحمیل شد، دشمن فهمید که از طریق جنگ سخت نمی تواند به کشور آسیب بزند و به همین خاطر جنگ نرم را در دستور کار قرار داد.

وی ادامه داد: آنچه ایران اسلامی را در برابر ۳۸ کشور جهان که تحت عنوان رژیم بعث عراق با جمهوری اسلامی می جنگیدند به پیروزی رساند، مردم و بسیج بود و این دو عنصر به عنوان پشتوانه اصلی نظام اسلامی محسوب می شوند که جانانه از کشور دفاع کردند.

نوروزی اضافه کرد: دشمن در حوزه جنگ نرم از همه ابزارها و وسایل استفاده می کند و در این راستا برخی احزاب و قلم به دستان نیز به کمک دشمن آمدند.

دشمن به دنبال تحقق یک انقلاب سبز در سال ۸۸ بود

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی متذکر شد: برخی ویژگی ساکت و اشراف گرایان نیز در این مسیر به کمک دشمن آمدند و طراحی و برنامه ریزی های دشمن و کمک برخی احزاب و قلم به دستان کار را به جایی رساند که استکبار اعلام کرد ما باید به دنبال حرکات رنگارنگ خود، یک انقلاب را در ایران رقم بزنیم.

نوروزی یادآور شد: شب انتخابات ریاست جمهوری در سال ۸۸، یکی از مقامات آمریکایی اعلام کرد که ما در ایران انتخابات نداریم و یک انقلاب سبز در این کشور رقم خواهد خورد و بعد از ایران نوبت به سوریه خواهد رسید.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: دشمن با ما مماشات ندارد و امام راحل نیز فرمودند که رابطه آمریکا با ایران، رابطه گرگ و میش است و بدون تردید دشمن از حماسه نهم دی ناراحت و عصبانی بوده و نمی تواند آن را ببیند.

هدف از برجام حفظ امنیت اسراییل است

وی متذکر شد: باید در جلسات بزرگداشت ۹ دی، دشمن شناسی گسترش داده شود، چرا که تمام تلاش دشمن آن است که مردم را از انقلاب بازدارد.

نوروزی با اشاره به خسارات و آسیب های فتنه سال ۸۸ گفت: فتنه گران در سال ۸۸ بیش از ۶۳ میلیارد تومان فقط به شهرداری تهران خسارت زدند، مسجد و بیرق امام حسین(ع) را به آتش کشیده و به هیئت های عزاداری حمله کردند و شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه سر دادند.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به هدف آمریکا از برجام یادآور شد:  آمریکا اعلام کرده که هدف از برجام، حفظ امنیت اسراییل است و امروز باید این سوال را پرسید که برجام چه پیروزی برای مردم ایران به دست آورد.منبع خبرگذاری مهر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
حتما بخوانید:   دو موبایل قدرتمند از ال جی در پایگاه داده GeekBench رویت شد

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “هدف آمریکا در برجام حفظ امنیت اسراییل است/ناراحتی دشمن از ۹ دی”