منتظر Vive 2 نباشید؛ HTC تمامی شایعات را تکذیب کرد

دسته‌بندی نشده 43 جمعه ۱۰ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
منتظر Vive 2 نباشید؛ HTC تمامی شایعات را تکذیب کرد

دیروز شایعاتی مبنی بر معرفی نسخه دوم هدست واقعیت مجازی وایو در جریان نمایشگاه CES 2017 به گوش می رسید. با این حال امروز گزارش ها منتشر شده، خلاف آن را ثابت می کنند و HTC اعلام داشت که فعلا برنامه ای برای معرفی هدست واقعیت مجازی وایو ۲ در دستور کار ندارد.

HTC در این باره اعلام کرد:

شایعات منتشر شده از نمایش وایو ۲ در جریان CES 2017 حقیقت ندارد و ما آن را تکذیب می کنیم. ما در وایو روی بهبود و قدرتمند ساختن آنچه ساخته ایم تمرکز کرده ایم و می خواهیم برای کاربران خود بهترین تجربه واقعیت مجازی را در کنار تولید محتوای پسندیده رقم بزنیم.

در CES سال گذشته، HTC به اصحاب رسانه اجازه داد که به وسیله کیت پیش توسعه وایو، استفاده از هدست واقعیت مجازی این شرکت را از نزدیک تجربه کنند. با این حال بر پایه اخبار منتشر شده، امسال نباید منتظر نسخه دوم هدست واقعیت مجازی این شرکت باشیم و گویا HTC می خواهد با تولید محتوای جذاب برای تکنولوژی پوشیدنی خود بر نیرو آن بیافزاید.

با این حال رقیب HTC یا همان آکیلس که در سال گذشته روی صحنه نمایشگاه آماده شد و درباره ریفت سخن به بین آورد، امسال نامش در بین غرفه داران CES به چشم نمی خورد. اما نکته قابل توجه آن است که شرکت مادر آکیلس، فیسبوک در جریان نمایش ها حضور دارد و شدنی است این شرکت در حین اجرای برنامه از آکیلس نیز گفتگو کند.منبع دیجیاتو

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
حتما بخوانید:   گوشی HTC Ocean Note از دوربینی قدرتمند بهره می برد؛ خبری از جک هدفون نیست

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “منتظر Vive 2 نباشید؛ HTC تمامی شایعات را تکذیب کرد”