منتظر مجوز وزیر هستم/ اعلام اسامی کاندیداها خلاف است

دسته‌بندی نشده 55 پنج شنبه ۹ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
منتظر مجوز وزیر هستم/ اعلام اسامی کاندیداها خلاف است

به گزارش گزارشگر مهر، سید ابولحسن مهدوی بهمن ماه سال ۹۳ با کسب آرا لازم به عنوان رئیس فدراسیون هندبال انتخاب شد اما بعد از ۱۸ ماه مردادماه امسال به دلیل بیماری استعفای خود را از سمتش به وزارت ورزش داد. درحالیکه روز گذشته اسامی کاندیداهای نام نویسی نام شده برای حضور در انتخابات فدراسیون هندبال اعلام شد و نام مهدوی در لیست نبود، وی اعلام کرد که نام نویسی نام کرده و تنها برای تکمیل مدارکش نیازمند یک مجوز از وزارت ورزش است.

رئیس پیشین فدراسیون هندبال در گفتگو با گزارشگر مهر،  گفت: براساس نامه ۳۰ هیات هندبال در سراسر کشور عصر روز گذشته با حضور در فدراسیون نام نویسی نام کردم. طبق آیین نامه کسی که از سمتش در فدراسیون استعفا داده، برای نام نویسی نام باید مجوز بالاترین مقام در پرونده را داشته باشد و با موافقت وزیر ورزش باید این مجوز را در پرونده قرار دهند.

وی ادامه داد: من درخواست خودم را برای دریافت این مجوز به وزارت ورزش و جوانان داده ام و مدارک و فرم های لازم را پر کرده ام. فقط یک مجوز از سوی وزیر هم در چهره تایید باید امروز روی پرونده قرار بگیرد. البته برای نام نویسی نام مدارک نمی خواست چون رئیس فدراسیون پیشین بودم. براساس آیین نامه، انتخابات پیشین تائید شده بودم و نیازی به ارائه مدارک نداشتم.

مهدوی یادآوری کرد: برای حضورم در انتخابات نیازمند مجوز بالاترین مقام یعنی وزیر ورزش و جوانان هستم. اگر صلاح بدانند و این درخواست را تائید کنند، مجوز را روی پرونده نام نویسی نامم می گذارند که در انتخابات هستم وگرنه دستشان را می بوسیم.

حتما بخوانید:   سدان های لوکس ۲۰۱۷ با برترین تکنولوژی ها

وی با انتقاد از اینکه دبیر گردهمایی نباید اسامی کاندیدادها را به هیچ عنوان اعلام می کرد، بیان داشت:  آن فردی که اسامی را اعلام کرده خلاف کرده است. نباید اسامی کاندیداها را عنوان می کردند. بی گمان با وی برخورد می شود، زیرا تا زمانی که نگهبانی اسامی را تائید نکرده، نباید آنرا اعلام کنند. این امکان وجود دارد برای فردی چون من نگهبانی صلاحیتم را تائید نکند. این مسئله با آبروی افراد سر و کار دارد.

وی یادآور شد: اگر اعلام اسامی پیشتر روال بوده، اشتباه است. چنانچه نامها به نگهبانی برود و مورد تایید قرار گرفت باید اسامی پایانی اعلام شود. مگر الان شما نام کاندیداها برای گردهمایی کاراته را می دانید؟ روال درست و عقلانی این است تا به این شکل آبروریزی نشود.

مهدوی  در جواب به این پرسش که در چهار ماهی که از فدراسیون رفته اید در جریان برنامه ها و اتفاقات فدراسیون قرار دارید یا خیر ؟ گفت: متاسفانه خیلی خبرهای ناخوشی شنیدم. خیلی از برنامه های پیشین انجام نشد. جشنواره هندبال شهرها و حضور رئیس فدراسیون جهانی در ایران و رقابتهای پیشکسوتان را داشتیم و لیگ برتر هم قرار بود ۱۲ تیمی برگزار شود که اینطور نشد. متاسفانه چگونگی خوبی نبود و امیدوارم چه من و چه هر کسی که رئیس فدراسیون شد شرایط را به روز اول بازگرداند.

وی در خصوص اینکه  در چهره بازگشت به فدراسیون آیا برنامه های پیشین‌اش را ادامه می دهد یا خیر؟ یادآوری کرد: برنامه هشت ساله ای با حضور کارشناسان نوشته و تدوین شده است که اگر برگردم حتما آن برنامه را دنبال می کنم تا اگر خدا بخواهد به اهدافمان برسیم.

حتما بخوانید:   فولاد از سد بیتای سبزوار گذشت

رئیس مستعفی فدراسیون هندبال در مورد اینکه آیا در نیروها و کادر همراه فدراسیون هندبال در برنامه آینده خود تجدید نظر هم خواهید کرد یا خیر؟ جواب داد: حتما  تغییرات و اصلاحاتی خواهیم داشت. از بیرون که به فدراسیون نگاه کردم مسائل را بهتر دیدم و اینکه چه کارهایی می شود انجام داد.منبع خبرگذاری مهر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “منتظر مجوز وزیر هستم/ اعلام اسامی کاندیداها خلاف است”