معرفی کافه دان؛ رباتی برای پیدا کردن کافی شاپ های سطح شهر

دسته‌بندی نشده 51 شنبه ۱۱ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
معرفی کافه دان؛ رباتی برای پیدا کردن کافی شاپ های سطح شهر

امروزه کافی شاپ های سطح شهر به مکانی پسندیده برای استراحت و دورهمی های خودمانی تبدیل شده اند. اما یکی از مشکلات همیشگی پیدا کردن کافه ای دنج، آسان و آرام است تا بعد ازتمام شدن کار و یا دانشگاه به آن جا رفته و ساعتی را در کنار دوستانمان به دور از دغدغه های روزانه بگذرانیم.

با ترقی تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و نوآوری چون تلگرام، ربات ها نیز هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرند. امروز و در یکی دیگر از سری معرفی ربات های تلگرام قصد داریم ربات Cafedanbot@ را برایتان معرفی کنیم؛ Cafedanbot رباتی است که می توانید از طریق آن کافی شاپ های سطح شهر و یا نزدیک خود را آسان و آسوده پیدا نمایید.

برای دسترسی به این ربات کافی است از آیدی Cafedanbot@ استفاده کرده و یا روی این لینک کلیک کنید.

با باز شدن صفحه ی ربات روی start/ کلیک کنید. بعد از آن ربات به سرعت توضیحات مورد نیاز را در اختیار شما می گذارد. به وسیله ی ربات Cafedanbot با دو روش گوناگون می توانید کافه ی دلخواه خود را پیدا کنید. روش اول ارسال لوکیشن برای ربات و روش دوم نیز ارسال آدرس و یا نام کافه ی دلخواه است.

اگر لوکیشن تلفن هوشمندتان روشن باشد، به راحتی می توانید با ارسال موقعیت مکانی برای این ربات کافی شاپ های اطراف خود را همراه با میزان فاصله شان مشاهده نمایید. بعد از به نمایش در آمدن نام کافه های موجود با کلیک روی نام هر کدام قادر هستید اطلاعاتی جزئی درباره آن کافی شاپ را دریافت نمایید.

حتما بخوانید:   تلگرام دسکتاپ با ظاهری تازه به نسخه 1.0 به روز رسانی شد

چنانچه اطلاعات کافی شاپ خاصی را می خواهید کافیست آدرس و یا نام آن را برای Cafedanbot بفرستید. اگر ربات مذکور اطلاعاتی از کافه ی دلخواه شما داشته باشد فوراً آن را برایتان ارسال می کند. در چهره نیاز نیز می توانید موارد برگزیده را به لیست علاقه مندی های خود اضافه نمایید.

هرجا که بتوانید به اینترنت متصل شوید کافه دان در اختیار شماست؛ کافیست تلگرام را باز کرده و به این ربات دستیار مراجعه نمایید. یکی از مشکلات کافه دان محدود بودن فهرست کافه های نام نویسی شده در آن است که البته می توان امید داشت که به مرور زمان این بایگانی تکمیل تر شود.

در هر چهره ایده کافه دان، ایده جالبی است و با کمی پرداخت اکثرا می تواند به وسیله ای لازم برای علاقه مندان به کافه گردی تبدیل شود.

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، قصد داریم به چهره هفتگی ربات های گوناگون تلگرام را به شما معرفی کنیم. بعد این بهترین فرصت برای شماست تا اگر ربات جالب و جذابی می شناسید آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.منبع دیجیاتو

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “معرفی کافه دان؛ رباتی برای پیدا کردن کافی شاپ های سطح شهر”