معرفی رسمی سوزوکی سوئیفت تازه

دسته‌بندی نشده 42 پنج شنبه ۹ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
معرفی رسمی سوزوکی سوئیفت تازه

پیش از این تصاویر جاسوسی و غیررسمی سوزوکی سوئیفت را دیده‌ایم اما هم‌اکنون شاهد منتشر شدن رسمی تصاویر نسل تازه این خودرو هستیم.


هاچبک تازه سوزوکی دقیقاً همان ظاهر مورد انتظار را دارد. این خودرو فوراً به عنوان یک سوزوکی سوئیفت قابل شناسایی است البته این بار با نسل تازه طرف هستیم.

suzuki-swift-19

در بازار درونی سوئیفت تازه در ۷ تریم به همراه ۳ پیشرانه عرضه خواهد شد: پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۱.۲ لیتری به عنوان پیشرانه پایه در نظر گرفته شده و البته نسخه‌ی هیبریدی این نسخه به همراه پیشرانه‌ی ۱ لیتری توربو نیز در مدل اسپورت تر RSt نیز در دسترس خواهد بود.

suzuki-swift-12

هنوز خروجی پیشرانه‌های یاد شده منتشر نشده اما برخی از جزئیات آن مشخص شده‌اند. قوای محرکه‌ی هیبرید به یک گیربکس CVT متصل است درحالی‌که پیشرانه‌ی پایه با آپشن گیربکس ۵ سرعته ی دستی نیز عرضه می‌شود. هر دو مدل را می‌توان به چهره دیفرانسیل جلو یا دو دیفرانسیل سفارش داد اما مدل توربو تنها به‌چهره دیفرانسیل جلو و با گیربکس ۶ سرعته ی اتوماتیک عرضه می‌شود.

suzuki-swift-11
علاوه بر پیشرانه‌های تازه، سوئیفت تازه به تازه ترین تکنولوژی‌های ایمنی نیز تجهیز شده است. از جمله‌ی این تجهیزات می‌توان به سیستم کاهش برخوردها (برای اولین بار در سوزوکی دیده می‌شود)، دستیار نوربالا و کروز کنترل تطبیقی اشاره کرد.

suzuki-swift-04
سوئیفت تازه در بازار ژاپن از ۴ ژانویه و پیش از حضور در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۷ در دسترس عموم خواهد بود؛ اما باید گفت که هنوز مشخصات این خودرو برای دیگر بازارها مشخص نشده است. متأسفانه این خودرو در بازار آمریکای شمالی حضور نخواهد یافت.

suzuki-swift-02
صرف‌نظر از مشخصات بازار ژاپن، سوئیفت تازه قول داده که محصولی خوب با استایلی نو و آخرین تجهیزات صنعت خودرو را ارائه کند.

حال باید دید این خودرو با چه بازخوردی روبرو خواهد شد.

[دانلود ویدئو]منبع سایت پدال

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “معرفی رسمی سوزوکی سوئیفت تازه”