معرفی بازی Hot Wheels: Race Off؛ ماشین ها

دسته‌بندی نشده 50 پنج شنبه ۹ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
معرفی بازی Hot Wheels: Race Off؛ ماشین ها

بعد از سه قسمت، بالاخره ساخته Hutch Games به جایگاه واقعی خود رسید. نمی خواهیم بگوییم که بازی های پیشین سرگرم کننده نبودند؛ MMX Hill Climb و MMX Racing با استقبال خوب مخاطبین روبرو شدند و آن ها را می توانیم از بهترین کلون های اپلیکیشن دوست داشتنی Hill Climb Racing [معرفی دیجیاتو] به حساب بیاوریم. ولی متاسفانه و با طراحی نامناسب مرحله ها، عنوانی که دوست داشتیم را ندیدیم.

چون از Hill Climb Racing نام بردیم، احتمالا می دانید سازوکار های عناوین ریسینگ Hutch Games چگونه هستند. اتوموبیل ها طی یک مسیر مستقیم حرکت کرده و هنگام پرش باید با استفاده از پدال های ترمز یا سرعت تعادلش را حفظ کنید. المانی کلیشه ای و جالب است اما نبود پستی بلندی های فراوان مایه شد تا خیلی بازیکن ها به چالش کشیده نشوند.

می توانید با ۳۰ ماشین گوناگون و ۴۰ پیست به پیکار بپردازید. خوشبختانه سیستم پاداش Hot Wheels: Race Off خوب بوده و به سادگی می توانید اتوموبیل خود را ارتقا دهید یا آن را عوض کنید.

یعنی برخی اوقات نیازی به انجام واکنش های گوناگون نبود و همین که می گذاشتید ماشین خودش حرکت کند کفایت می کرد. این که گفتیم قسمت سوم به نهایت پتانسیل هایش رسیده است، به همین مسئله اشاره داشتیم. با Hot Wheels: Race Off تنبلی را فراموش نمایید. لحظه به لحظه باید دست های خود را روی پدال ها بگذارید تا بهترین نتیجه شدنی را به دست بیاورید.

جدا از این که شیب های طاقت فرسا چندی از راه ها توانسته اند رنگ و بویی متفاوت به چالش ها ببخشند. اتفاقا همین طراحی خوب منطقه ها هم مایه شده تا کمی از مشکلات Hot Wheels: Race Off چشم پوشی کنیم. شاید ساخته Hutch Games به گونه عجیبی مشابه عناوین گذشته باشد ولی افزایش چالش ها و هیجان مسابقات کافیست تا با تمام شباهت ها، همچنان از این اپلیکیشن لذت ببرید.

hot-wheels-race-off-game

Hot Wheels: Race Off فقط بخش سینگل پلیر نداشته و قابلیت انجام مسابقات با بقیه بازیکن ها را دارید.

به قسمت دوردست اسکرین شات ها نگاه کنید؛ توجه Hutch Games به جزییات کاملا مشهود است. نه فقط با پرداخت به وسیله های نزدیک، به واسطه طراحی پسندیده منطقه های دور و مدلسازی خوب ماشین ها می توانیم Hot Wheels: Race Off را عنوانی عالی از دیدگاه گرافیک بنامیم. جدا از این که نباید از گستردگی محیط، اتوموبیل ها و رنگ بندی به مراتب دلنشین نسبت به MMX Hill Climb هم بگذریم.

حتما بخوانید:   مرورگر گوگل کروم برای iOS متن باز شد

همان گونه که گفتیم، آخرین ساخته Hutch Games نسبت به اجدادش تفاوت های چندانی نداشته و سازنده تنها دست به بهبودهای بخش های مختلفش زده است. با این وجود، همین تغییرات برای داشتن تجربه ای سرگرم کننده از Hot Wheels: Race Off کافی خواهند بود. اگر از علاقه مندان به Hill Climb Racing هستید، بد نیست که نیم نگاهی به این عنوان دوست داشتنی بیاندازید.منبع دیجیاتو

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “معرفی بازی Hot Wheels: Race Off؛ ماشین ها”