معرفی اپ Easy Blocker؛ مسدودکننده تماس ها و پیامک های مزاحم در اندروید

دسته‌بندی نشده 47 شنبه ۱۱ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
معرفی اپ Easy Blocker؛ مسدودکننده تماس ها و پیامک های مزاحم در اندروید

متأسفانه طی سال های اخیر اپراتورهای همراه و نهادهای تبلیغاتی کاری کرده اند که حالا استفاده از ابزار بلاکر برای همه به یک بایستگی تبدیل شده است. روزی نیست که حداقل شش هفت مورد هرزنامه و پیام تبلیغاتی بی فایده وارد اینباکس هایمان نشود، و از آن بدتر به تازگی باید «تماس های تبلیغاتی» را هم تحمل کنیم.

اگر شما هم مثل ما از دریافت چنین پیام هایی متنفرید، پیشنهاد می کنیم که حتما استفاده از اپلیکیشنی مثل Easy Blocker را مد نظر داشته باشید. این اپلیکیشن بی سر و صدا و بدون آنکه نوتیفیکیشنی ارسال کند کلیه تماس ها و پیامک های مد نظرتان را مسدود خواهد کرد تا از شر آن ها برای همیشه خلاص شوید.

ایزی بلاکر اپلیکیشن بسیار ساده ای است که شاید تسلط کامل بر آن چند دقیقه هم وقت تان را نگیرد. تمام کاری که باید در آن انجام دهید ساخت یک بلک لیست از شماره های مزاحم است و بس. اگر لازم باشد می توانید تنظیمات مربوط به هر کدام را نیز تغییر دهید.

ایزی بلاکر به طور پیش فرض در بعد زمینه فعال باقی می ماند تا جلوی برقراری تماس یا رسیدن پیامک ها را بگیرد، و چنانچه بخواهید جهت انجام این کار هیچ گونه نوتیفیکیشنی به شما ارسال نخواهد کرد. تنها در صورتی می توانید موارد بلاک شده را ببینید که وارد اپلیکیشن شده باشید.

این موضوع بهترین قابلیت این اپلیکیشن است، قابلیتی که تنظیمات پیش فرض اندروید قادر به ارائه کردن آن نیستند. کلیه تماس ها و پیامک های بلاک شده در تاریخچه ایزی بلاکر نام نویسی می شوند، و در چهره گرایش می توانید از آن ها نسخه پشتیبان هم تهیه نمایید.

حتما بخوانید:   پایگاه استعدادیابی بسکتبال در سنندج راه‌اندازی می‌شود

طبق تستی که ما انجام دادیم اپلیکیشن به خوبی از بعد بلاک کردن تماس های تلفنی بر آمد. هر چند در جلوگیری از برخی پیامک های تبلیغاتی ناکام ظاهر شد. با این وجود دریافت امتیاز ۴.۲ در گوگل پلی نشانه آن است که بخش اعظم دانلود کنندگان اپلیکیشن از نصب آن راضی بوده اند.

اگر با نصب ایزی بلاکر شاهد مسدود شدن تماس هایتان نبودید، پیش از شکایت از عملکرد اپ و دادن نمره منفی به توسعه دهنده توجه داشته باشید که باید شماره های مد نظرتان را با پیش شماره ۹۸+ در آن تعریف کنید. با انجام این کار به احتمال بسیار از نتیجه کار اپلیکیشن راضی خواهید بود.

ایزی بلاکر رایگان است و می توانید همین حالا از کافه بازار و گوگل پلی دریافتش کنید.منبع دیجیاتو

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “معرفی اپ Easy Blocker؛ مسدودکننده تماس ها و پیامک های مزاحم در اندروید”