مسابقات کشتی پهلوانی به بهترین شکل برگزار شد

دسته‌بندی نشده 46 شنبه ۱۱ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
مسابقات کشتی پهلوانی به بهترین شکل برگزار شد

به گزارش گزارشگر مهر، رضا لایق با اعلام اینکه حضور وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک در روز پایانی رقابتهای کشتی پهلوانی از اهمیت بسیاری بالایی برخوردار بود، گفت: کشتی پهلوانی به عنوان یکی از کهن ترین رشته های ورزشی ایران زمین از جایگاه بالایی در بین مردم برخوردار است که این مساله به خوبی در رقابتهای قهرمانی کشور مشخص بود.

وی تصریح کرد: از سطح کمی و کیفی مطلوب مسابقات که بگذریم باید به حال و هوای معنوی این مسابقات بالاخص در هنگام مشخص شدن جابر صادق زاده به عنوان پهلوان ایران اشاره کرد که به واقع قابل تقدیر و توجه است.

دبیر فدراسیون کشتی با اشاره به حضور نفرات برتر در رقابتهای جهانی کشتی پهلوانی گفت: حضور علیرضا حیدری رئیس فدراسیون جهانی کشتی پهلوانی در سالن مسابقات و ارزیابی و برنامه ریزی دقیق او از این رقابتها برای مسابقات جهانی نشان از اهمیت ویژه این رشته برای ما دارد.

لایق در پایان افزود: پیکارهای کشتی پهلوانی یکی از رشته های جام تختی هم خواهد بود و ما به زودی شاهد مصاف مدعیان این رشته در این تورنمنت بین المللی هم هستیم. فقط امیدوارم بتوانیم رفته رفته با برگزاری چنین مسابقاتی، قدم های موثری در رشد و ترقی این رشته برداریم.منبع خبرگذاری مهر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
حتما بخوانید:   اطلاعات گوشی تازه سونی فاش شد؛ اکسپریا XZ Premium با نمایشگر 4K به بازار می آید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “مسابقات کشتی پهلوانی به بهترین شکل برگزار شد”