مردم بعد از فتنه ۸۸ جواب مناسبی به دشمنان نظام دادند

دسته‌بندی نشده 43 چهارشنبه ۸ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
مردم بعد از فتنه ۸۸ جواب مناسبی به دشمنان نظام دادند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صدا و سیما، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ۹ دی ۱۳۸۸ را قیام ملی اعلام کرد و گفت: مردم بعد از مسایل درونی و بیگانه فتنه ۸۸ جواب مناسبی به دشمنان نظام دادند.

وی تصریح کرد: ۹دی از مقاطع بسیار تاریخی برای کشور ماست و یک قیام ملی در کشور چهره پذیرفت.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در این روز بعد از آن مسائلی که در فتنه ۸۸ بود و نگرانی های که در کشور به خصوص از بعد بیگانه ایجاد کرده بودند یک قیام ملی در کشور چهره پذیرفت.

لاریجانی افزود: همین مسئولان فعلی امریکا که قبلش نامه هایی داده بودند که ما می خواهیم مسائل را حل کنیم یک مرتبه ۱۸۰ درجه تغییر رفتار دارند و همانها وبعضی کشورهای اروپایی درقبال منافع ملی کشور ما آغاز به ایذا کردند یعنی حریص شدند به اینکه به ایران فشارهایی بیاورند و مشکلاتی ایجاد کنند.

وی پافشاری کرد: حضور مردم در ۹ دی جواب به همه اینها بود که مردم پای انقلاب و منافع ملی ایستاده و یک مسیر جدیدی باز کرده است گرچه آنها بعد از آن ایذایی که داشتند نه آنقدر ولی متوجه شدند اراده مردم به سمت حل مسئله است و نمی گذارند که موضوعات فرعی بتواند ذهن جامعه و مردم را از مسائل اصلی منحرف کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی راز ماندگاری حماسه ۹ دی را تعلق خاطر مردم به آرمان های انقلاب دانست و گفت: این انقلاب برای خود مردم است و مردم مسیر را خودشان رقم می زنند و نهادهای حکومتی نیز با نظر مردم شکل می گیرد.

حتما بخوانید:   آمریکا در چهار سال آینده اکثرا درگیر خود است

وی پافشاری کرد: مردم در ۹ دی ۸۸ خودشان از انقلاب حمایت کنند که کسی تعرضی به این اراده مردم نکند و این هوشیاری در مردم خیلی هوشمندانه است.

لاریجانی همین هوشیاری مردم را درس حماسه ۹ دی دانست و تصریح کرد: سهم مسائل به چهره دقیق درقبال رهنمودهایی که رهبر معظم انقلاب دارند و همیشه خیرخواهانه مصالح کشور را می گویند، توجه به این موضوع مهم ترین چیزی است که می تواند آینده کشور را بهبود ببخشد.منبع خبرگذاری مهر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “مردم بعد از فتنه ۸۸ جواب مناسبی به دشمنان نظام دادند”