قیمت مدل ۲۰۱۷ گوشی های خانواده گلکسی A افشا شد

دسته‌بندی نشده 55 شنبه ۱۱ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
قیمت مدل ۲۰۱۷ گوشی های خانواده گلکسی A افشا شد

در حالی که سامسونگ تایید کرده مدل ۲۰۱۷ گوشی های سری گلکسی A بزودی از راه می رسند، این سه دستگاه هنوز به چهره رسمی رسمی معرفی نشده و مشخصات سخت افزاری آن ها مشخص نگشته است. با این همه، اخیراً تصاویری از دفترچه راهنمایی این سه گوشی در وب سایت سامسونگ روسیه منتشر شده که ضمن صحه گذاشتن روی وجود این سه گوشی، اطلاعات مهمی درباره آنها را افشا می کند.

هر سه گوشی A5، A7 و A3 استاندارد IP68 را برای پایداری در برابر آب و گرد و غبار دریافت کرده اند؛ این بدان معنا است که این گوشی های هوشمند می توانند تا ۳۰ دقیقه در عمق ۱.۵ متری آب دوام بیاورند. افزون بر این، تمام مدل ها به NFC و اسکنر اثر انگشت مجهز شده و از سرویس سامسونگ پی پشتیبانی می کنند. در این چهره، مدل ۲۰۱۷ گوشی گلکسی A3 به ارزان قیمت ترین دستگاه مجهز به اسکنر اثر انگشت در بین محصولات سامسونگ بدل خواهد شد.

از سوی دیگر، لازم به اشاره است به تازگی اطلاعاتی درباره این سه گوشی در کشور مالزی افشا شده که از عرضه دو گوشی Galaxy A7 و Galaxy A5 با قیمت حدودی ۴۲۴ و ۳۷۸ دلار حکایت دارد. در همین حال، می توان انتظار داشت که مدل کوچکتر و ضعیف تر Galaxy A3 نیز با قیمت حدودی ۳۰۰ دلار به دست مشتریان برسد.

در نهایت باید افزود که بنابر دفترچه راهنمای مورد اشاره، اعضای خانواده گلکسی A در سال ۲۰۱۷، همگی از اندروید ۶ مارشملو بهره می برند و خبری از اندروید ۷ نوقا نخواهد بود. در حال آماده، تمام اطلاعات موجود درباره این سری به همین میزان محدود می شود و باید برای انتشار اطلاعات اکثرا تا ۱۶ دی ماه و مراسم رونمایی سامسونگ منتظر باقی ماند.

حتما بخوانید:   بدون پذیرش پرداخت دیه شهدای منا نباید توافقی درباره حج چهره بگیرد

samsung-galaxy-a-2017-user-manual-and-pricing-details-revealed1-w600 samsung-galaxy-a-2017-user-manual-and-pricing-details-revealed2-w600 samsung-galaxy-a-2017-user-manual-and-pricing-details-revealed-w600منبع دیجیاتو

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “قیمت مدل ۲۰۱۷ گوشی های خانواده گلکسی A افشا شد”