قرار نیست تمام تنبیهات فوتسال برای ما باشد/ ۱۵ هفته نباخته‌ایم!

دسته‌بندی نشده 44 شنبه ۱۱ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
قرار نیست تمام تنبیهات فوتسال برای ما باشد/ ۱۵ هفته نباخته‌ایم!

رضا لک در گفتگو با گزارشگر مهر، با اشاره به پیروزی تیم گیتی پسند برابر شهروند ساری در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال با بیان مطلب فوق گفت: بازی در ساری به خاطر مهره های خوب این تیم و همچنین حمایت پرشور هواداران شهروند واقعا دشوار است. خیلی ها معتقد بودند شهروند می تواند اولین شکست گیتی پسند را در لیگ رقم بزند که اینطور نشد و خوشبختانه با سه امتیاز ساری را ترک کردیم.

وی افزود: خدا را شکر تیم مس سونگون هم این هفته با نتیجه برابری متوقف شد تا نتایج هفته پیش جبران شده باشد. ما در بازی گذشته خود مقابل پایداری متوقف شد که یکی از دلایل آن سبک بازی تیم حریف بود. پایداری آمده بود که گل نخورد و در مجموع بازی کم موقعیتی بود. آن نتیجه تلنگری برای بازیکنانمان بود که هیچ تیمی را دست کم نگیرند و نتیجه آنرا در بازی با شهروند دیدیم.

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند یادآوری کرد: البته تیم ما در بازی با حفاری قلع و قمع شده بود و مجبور بودیم مقابل پایداری با ۶ بازیکن بازی کنیم. در هر چهره آن نتیجه با بازی خوب ما در ساری جبران شد و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد. ۱۵ هفته است در لیگ نباخته ایم و این کار سختی بوده که در ادامه سختتر هم خواهد شد. تیم ما در این مدت به هرچه رکورد بوده، دست یافته است ولی قهرمانی نیاز به ثبات تاکتیکی بیشتری دارد.

لک در جواب به این پرسش که «آیا هنوز رای کمیته انضباطی و باخت ۶ به صفر به تیم حفاری را قبول ندارید؟» گفت: بله، ما هنوز این رای را قبول نداریم و پیگیریم تا حق ضایع شده را بگیریم. قرار نیست گیتی پسند هزینه کوتاهی آیین نامه را بپردازد. در بازی با حفاری، داور قانون را داخل زمین اعمال کرد؛ حالا اینکه تیم حریف نتوانسته از شرایط ایجادشده بهره مند شود، بحث دیگری است.

حتما بخوانید:   فاصله ای قابل جبران برای دبیری و مس/ قهرمان هنوز مشخص نیست

وی ادامه داد: ما در همان پیکار خیلی تنبیه شدیم. بازیکنان و تماشاگران ما را محروم کردند. سرپرست ما هم چند نشست محروم شد. قرار نیست تمام تنبیهات فوتسال برای ما باشد. اگر آیین نامه خلا قانونی دارد، چرا بعد از آن بازی آنرا رفع نکردند؟ ما هنوز اعتقاد داریم که ۱۵ هفته نباخته ایم.

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند در پایان در خصوص چگونگی بازیکن برزیلی و تازه این تیم گفت: این بازیکن به خاطر نرسیدن کارت بازی نتوانست ما را در دیدار با شهروند همراهی کند که امیدواریم کارتش زودتر برسد. این بازیکن چپ پا است و ما در این بخش خلا داشتیم که می تواند به تیم در ادامه مسابقات لیگ کمک کند.منبع خبرگذاری مهر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “قرار نیست تمام تنبیهات فوتسال برای ما باشد/ ۱۵ هفته نباخته‌ایم!”