فولکس‌واگن پولو ۲۰۱۸ چه شکلی خواهد بود؟

دسته‌بندی نشده 52 سه شنبه ۱۰ اسفند ۹۵ رضا حیدرزاده
فولکس‌واگن پولو ۲۰۱۸ چه شکلی خواهد بود؟

رقابت در سگمنت سوپرمینی ها هرگز فشرده‌تر از امروز نبوده بنابراین فولکس‌واگن نیازمند تغییر بازی بوده و باید نسل جدید پولو را به منظور شکست دادن فورد فیستای جدید بهتر کند.

۲۰۱۵ VW Polo GTi

ششمین نسل پولو که طبق انتظارات پیش از پایان سال معرفی خواهد شد جانشین مدل پا به سن گذاشته‌ی کنونی‌ای خواهد شد که از حول‌وحوش سال ۲۰۰۹ در بازار حضور دارد. با توجه به شناختی که از سبک طراحی فولکس‌واگن داریم به احتمال زیاد این برند بازهم ریسک نخواهد کرد و بار دیگر شاهد طراحی تکاملی خواهیم بود. کابین خودرو نیز تکنولوژی بیشتری خواهد داشت.

2018-vw-polo-render
به تازگی رندری از نسل جدید این خودرو منتشر شده است. همچنین تصاویر جاسوسی متعددی نشان داده‌اند که ابعاد خودرو رشد خواهد کرد تا فضای کابین بیشتر شود. احتمال اینکه استایل بیرونی پولوی جدید شما را میخکوب کند بسیار کم است اما با این وجود نسل‌های قبلی این خودرو نشان داده‌اند که حتی طراحی محافظه‌کارانه نیز می‌تواند انتظارات مشتریان را برآورده کرده و البته فروش مناسبی را نیز برای فولکس به ارمغان بیاورد.

نسل ششم پولو پس از سئات ایبیزای جدید دومین خودرویی خواهد بود که از نسخه‌ی کوتاه شده‌ی پلتفرم انعطاف‌پذیر MQB فولکس‌واگن استفاده می‌کند. علیرغم رشد ابعاد خودرو شاهد کاهش وزن پولوی جدید خواهیم بود. مدل قدرتمندتر GTI نیز احتمالاً در اوایل چرخه‌ی زندگی پولو وارد بازار خواهد شد. فورد همین کار با فیستا ST سه سیلندر جدید انجام داده بنابراین به احتمال زیاد فولکس نیز در اندیشه‌ی تولید نسخه‌ی داغ‌تر پولو چند ماه پس از معرفی نسخه‌ی عادی آن است.

اگرچه فورد نسخه‌ی کراس اوور کاذب فیستا را با نام فیستا اکتیو در سبد محصولاتش دارد اما فولکس درست مثل سئات که کراس اوور ساب کامپکت آرونا را تا پایان سال عرضه خواهد کرد، کراس اوور پولو را در نظر خواهد داشت. هنوز پولوی قدبلند نامی به خود نگرفته اما تصاویر جاسوسی پروتوتایپ های آن منتشر شده است.

new-volkswagen-arteon-prototype-03
بی‌شک ستاره‌ی فولکس‌واگن در نمایشگاه خودروی ژنو نسخه‌ی پرچم‌دار آرتئون خواهد بود بنابراین انتظار داریم پولوی جدید در نیمه‌ی دوم سال معرفی شود. احتمال معرفی این خودرو در نمایشگاه خودروی فرانکفورت ۲۰۱۷ وجود دارد.منبع سایت پدال

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “فولکس‌واگن پولو ۲۰۱۸ چه شکلی خواهد بود؟”