فراحزبی هستیم/دعوت ازهمه کسانی که دغدغه اشتغال و معیشت مردم دارند

دسته‌بندی نشده 39 جمعه ۱۰ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
فراحزبی هستیم/دعوت ازهمه کسانی که دغدغه اشتغال و معیشت مردم دارند

به گزارش خبرگزاری مهر، اولین نشست هم اندیشی موسسین جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با نخبگان پشتیبان جبهه برگزار شد.

در این نشست که شامگاه سه شنبه با حضور هیئت بنیادگزار و پیروان در مجتمع شهدای هفتم تیر تهران تشکیل شد، حجت الاسلام محمد حسن رحیمیان با گرامیداشت سالروز حماسه نهم دی ماه، حضور مردم و بازگشت به ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی تحت رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی را اصلی ترین عامل پایان فتنه ۸۸ خواند و پافشاری کرد: اکنون نیز برای ایستادگی موفق در مقابل تهدیداتی که علیه کشور وجود دارد و حل مشکلات جدی که مردم با آن روبرو هستند تنها راه بازگشت به «اصول و آرمان های انقلاب اسلامی» و «جلب همراهی و همکاری گسترده توده های مردم» است.

رحیمیان همچنین گفت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی یک جبهه فراحزبی و فراانتخاباتی است که از همه کسانی که دغدغه پایان بخشیدن به مشکلات مردم بویژه در حوزه اشتغال و معیشت دارند دعوت به همکاری می کند و در این زمینه دسته بندی های سنتی سیاسی را به رسمیت نمی شناسد.

وی پافشاری کرد: در عین حال، این جبهه برنامه خاصی برای انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ به عنوان یکی از مقاطع ویژه در تاریخ انقلاب اسلامی خواهد داشت و تلاش می کند با ایجاد «همبستگی کامل» در بین نیروهای انقلابی، مسیری به سمت پایان دادن به ناکارآمدی های موجود در دستگاه اجرایی کشور بیابد.

در این نشست همچنین  مرضیه وحید دستجردی سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی خبر داد که گردهمایی عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با حضور بیش از ۱۰۰۰ تن از چهره های شاخص جریان انقلاب در سراسر کشور در نیمه اول بهمن برگزار خواهد شد و در آن نشست تصمیمات بعدی درباره روند حرکت جبهه اتخاذ می شود.

حتما بخوانید:   اولین نشست کمیته جوانان و دانشجویان جبهه مردمی برگزار شد

نخبگان آماده در نشست نیز ضمن ابراز حمایت قاطع از تشکیل جبهه مردمی، پیشنهادهایی برای افزایش کارایی و سرعت پیدا کردن حرکت آن مطرح کردند.منبع خبرگذاری مهر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “فراحزبی هستیم/دعوت ازهمه کسانی که دغدغه اشتغال و معیشت مردم دارند”