علائم عجیب بارداری ، که نمی دانستید!

بارداری 59 یکشنبه ۲۰ فروردین ۹۶ رضا حیدرزاده
علائم عجیب بارداری ، که نمی دانستید!
علائم بارداری : بارداری واقعا مرحله عجیب در زندگی می باشد.اکثر زنان در هنگام باردار شدن منتظر حالت تهوع،استفراغ و حتی سردرد می باشند. علائمی وجود دارند که شاید خیلی ها از آن بی خبر باشند. در زیر به چهار نمونه از آنها اشاره می کنیم که ممکن است حتی فکرش را هم نکرده باشید.

علائم عجیب بارداری :

خون دماغ شدن و گرفتگی بینی

حتما با خودتان فکر می کنید بینی چه ربطی به رحم دارد؟ اما خون دماغ شدن و گرفتگی بینی در بارداری بسیار رایج می باشد.می توانید با بخور کردن و ریختن آب نمک در دماغ خود این مشکل را برطرف کنید.اگر این روش ها کمکی به شما نکردند، می توانید این مسئله را با پزشک خود در میان بگذارید .روش های دیگری نیز وجود دارند که می توانید بینی خود را مرطوب نگه دارید.

ترشحات واژینال

وقتی که باردار هستید، مثل هر کس دیگری انتظار دارید که عادت ماهیانه شما متوقف شود.اما این انتظار را ندارید که ترشحات واژینال شما افزایش یابد.این ترشحات نرمال می باشند و جای نگرانی وجود ندارد.این ترشحات شبیه زمان تخمک گذاری شماست.این ترشحات ممکن است تا زمان بارداری با شما باشند. اگر تغییری در رنگ یا بوی ترشحات احساس کردید ، حتما با پزشک خود در میان بگذارید.

بی خوابی

احتمالا وقتی به بارداری فکر می کنید ، اولین چیزی که به ذهنتان می آید خستگی باشد. هر زن بارداری می تواندبی خوابی حاملگی را تجربه کند.اگر شب ها به راحتی نمی توانید بخوابید ، احتمالا به خاطر خستگی می باشد.ورزش ، کاهش کافئین و استراحت می تواند به رفع این مشکل کمک کند.

یبوست

بله تاثیر دیگری که بارداری می تواند بر بدن شما داشته باشد یبوست می باشد.ورزش، نوشیدن آب فراوان و خوردن غذاهای فیبر دار به رفع این مشکل کمک کند .اگر با این روش ها هم یبوست شما رفع نشد ، حتما به پزشک خود مراجعه کنید. آیا باردار شده اید و اینها را تجربه کرده اید؟حتما تعجب می کنید؟نترسید! اکثر زنان این علائم را تجربه می کنند و نمیدانند که به خاطر بارداری می باشند.این علائم جزو علائمی است که هر زنی خجالت می کشد که راجع به آنها صحبت کند و در حقیقت علائم جالبی نمی باشند.
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
حتما بخوانید:   خونریزی های غیر طبیعی رحم، حالا چیکار کنم؟

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “علائم عجیب بارداری ، که نمی دانستید!”