عرضه قطعات M پرفورمنس سری ۵ جدید در آمریکا

بی ام و 140 جمعه ۱۵ اردیبهشت ۹۶ رضا حیدرزاده
عرضه قطعات M پرفورمنس سری ۵ جدید در آمریکا

اخیراً ب‌ام‌و طیف وسیعی از قطعات M پرفورمنس را برای نسل جدید سری ۵ (G30) در آمریکا عرضه کرده است. بدین ترتیب مصرف‌کنندگان محلی این فرصت را خواهند داشت تا قطعات ویژه‌ای را برای خودروی خود انتخاب کنند. جای تعجبی نیست که اکثر این قطعات ارزان نیستند.


این قطعات با نوارهای مشکی جانبی که بهای ۱۶۵ دلاری دارند آغاز می‌شوند. با پرداخت ۱۰۹ دلار صاحب جلوپنجره‌ی مشکی‌رنگ می‌شوید و با پرداخت ۳۳۷۰ دلار دیگر می‌توان به سیستم ترمز پرفورمنس با کالیپرهای قرمز دست یافت.

اما لیست قطعات فیبر کربنی نیز با پوشش‌های آینه‌های جانبی ۴۱۳ دلاری آغاز می‌شود. اسپویلر لبه‌ای عقبی M قیمت ۵۸۸ دلاری داشته و برای اسپلیتر کربن جلویی باید بهای ۱۲۹۰ دلاری پرداخت. دیفیوزر عقب جدید خاص سری ۵ بهای ۱۵۵۰ دلاری داشته و سیستم اگزوز M این خودرو که ویژه‌ی سری ۵ است بهای قابل‌توجه ۱۹۷۵ دلاری دارد. تکمیل کننده‌ی کار نیز رکاب‌های جانبی سفارشی ۱۹۳ دلاری می‌باشد.

اما کار به اینجا ختم نمی‌شود. می‌توانید با ۱۶۲ دلار صاحب مجموعه پدال‌های فولادی ضدزنگ و با ۵۲۵۰ دلار صاحب رینگ‌های ۶۶۹M مشکی یا خاکستری‌رنگ شوید. آنالیزور رفتار راننده‌ی M نیز بهای ۱۸۷ دلاری دارد.

جدای از قطعات M پرفورمنس، تعدادی از آپشن ها نیز برای جدیدترین نسل سری ۵ در دسترس هستند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به آفتاب‌گیرهای جانبی، کف‌پوش‌های چهارفصل، نگه‌دارنده‌ی آی پد و… اشاره کرد.

منبع سایت پدال

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
حتما بخوانید:   تازه ترین اطلاعات درباره خودروهای بازار چین

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عرضه قطعات M پرفورمنس سری ۵ جدید در آمریکا”