طراحی‌های آینده فراری دنباله‌روی J50

دسته‌بندی نشده 42 شنبه ۱۱ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
طراحی‌های آینده فراری دنباله‌روی J50

اسب مدهوش کننده‌ی فراری برجسته‌تر از آن ۱۰ دستگاهی است که ساخته خواهد شد. در حقیقت این خودرو می‌تواند مسیر طراحی آینده‌ی این کمپانی ایتالیایی را پایه‌ریزی نماید.


ما از کجا می‌دانیم؟ چون فراری گفته است. این شرکت در زمان معرفی J50 گفته که این خودرو نویدبخش زبان طراحی آینده‌نگرانه‌ای است.

160747-car-ferrari-50-anni-giappone-ferrari-j50
فراری در زمان رونمایی این خودرو اضافه کرده است:

در بین تمامی مدل‌های تولید محدودی که تا به امروز داشته‌ایم این خودرو به روشنی استایلی تازه داشته و شاید به عنوان نقشه‌ی راه طراحی آینده فراری باشد.

شاید این موضوع به‌طور کامل تأیید نشده باشد اما گفته شده که احتمال به‌کارگیری مؤلفه‌های طراحی J50 در مدل‌های آینده‌ی شرکت وجود دارد.

160713-car-ferrari_j50_int_01

160714-car-ferrari_j50_int_02
این اولین باری نیست که یک خودروی تولید محدود پیش‌نمایشی از جهت‌گیری زبان طراحی آینده است. برای نمونه می‌توان از لامبورگینی رونتون نام برد که پیش‌نمایشی کامل از مدل آونتادور بعدی به شمار می‌رود؛ و البته طراحی مک لارن P1 از تمامی مؤلفه‌های طراحی پیشین این شرکت بریتانیایی تأثیر گرفته است.

160711-car-ferrari_j50_r

بنابراین نباید شگفت‌زده شد اگر جایگزین مدل ۴۸۸ بیش از پیش یادآور J50 باشد. باید دید اسب سرکش مارانللویی در آینده چه سمت و سویی به زبان طراحی خود خواهد داد. تا آن زمان منتظر می‌مانیم…منبع سایت پدال

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
حتما بخوانید:   تبدیل گلف کلاب‌اسپرت S به یک هایپرهاچ‌بک 470 اسب بخاری

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “طراحی‌های آینده فراری دنباله‌روی J50”