صندوق حمایت از پیشکسوتان به تعهداتش عمل نکرده است

دسته‌بندی نشده 34 سه شنبه ۱۰ اسفند ۹۵ رضا حیدرزاده
صندوق حمایت از پیشکسوتان به تعهداتش عمل نکرده است

به گزارش خبرگزاری مهر، در جوابیه این شرکت آمده است: «عطف به مطلب چاپ شده تحت عنوان ” کم لطفی بیمه البرز به پیشکسوتان و قهرمانان ورزش ” در مورخ ۰۷/۱۲/۱۳۹۵ درخبرگزاری های کشور موارد زیر را در خصوص چگونگی صدور بیمه نامه و نیز خسارتهای پرداخت‌شده به بیمه شدگان صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور جهت تنویر افکار عمومی اعلام می‌دارد :

صندوق اعتباری حمایت از قمرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور به علت نارضایتی از خدمات شرکت بیمه گر قبلی، نسبت به قطع همکاری با ایشان و درخواست همکاری با شرکت بیمه البرز مبنی بر صدور بیمه نامه کوتاه مدت ۷ ماهه اقدام کرده است.

براساس اصول و موازین متداول قرادادهای بیمه ای ، ایفاء تعهدات بیمه گزار (پرداخت حق بیمه)‌ بر انجام تعهدات بیمه گر (پرداخت خسارت ) تقدم داشته و به عبارتی در قراردادهای بیمه ای ، پرداخت خسارت صرفاً متعاقب پرداخت حق بیمه از جانب بیمه گزار است.

درهمین راستا علیرغم عدم پرداخت حق بیمه متعلقه از جانب بیمه گزار و حسب درخواست کتبی صندوق مزبور مبنی براستمهال موعد پرداخت حق بیمه به مدت یکماه، این شرکت با مداقه و رعایت شرایط بیمه‌شدگان، نسبت به پرداخت خسارت و صدور معرفینامه برای آنان جهت استفاده از خدمات بستری درمراجع درمانی اقدام کرده است . لیکن علیرغم تجویز مهلت مزبور صندوق یاد شده ، به جای پرداخت بدهی حق بیمه مجدداً با مکاتبه اخیر درخواست مهلت ۱۰ روزه دیگری برای پرداخت بدهی خود کرده است .

 باعنایت به مراتب فوق بیمه البرز چندین برابر حق بیمه وصولی و علیرغم عدم ایفاء به موقع تعهدات از جانب بیمه گزار ، نسبت به پرداخت خسارت اقدام کرده است. لذا نشر اخبار غیر منطبق با واقعیات و بدون اطلاع از شرایط قرارداد و نحوه ایفاء تعهدات طرفین و خدشه دار کردن وجه ی شرکت بیمه البرز دراذهان عمومی که برابر سوابق عملکردی شایسته از چندین سال قبل در ارزیابی دستگاههای ذیصلاح و نظارتی به عنوان برترین شرکت در جهت کسب رضایت مشتریان و شفافیت ، بدور از شأن پیشکسوتان محترم بوده و آنان می توانند جهت استیفاء حقوق خود به صندوق حمایتی رجوع و پاسخ لازم را دریافت کنند .

حتما بخوانید:   طرز تهیه ترافل شکلات

تمامی مستندات و سوابق موارد فوق الذکر در انی شرکت موجود است که در صورت لزوم در سایت شرکت بارگذاری خواهدشد .منبع خبرگذاری مهر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “صندوق حمایت از پیشکسوتان به تعهداتش عمل نکرده است”