شرایط فروش چری تیگو ۵ تازه

دسته‌بندی نشده 48 جمعه ۱۰ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
شرایط فروش چری تیگو ۵ تازه

فیس لیفت ۲۰۱۷ چری تیگو ۵ (Tiggo 5) چندی پیش طی مراسمی توسط مدیران خودرو معرفی شد و از آغاز دی‌ماه در سبد فروش این شرکت جای گرفت.
این شاسی‌بلند چینی علی‌رغم برخی اشکالات طراحی و قوای فنی ضعیف، از بدو ورود به بازار ایران با استقبال نسبتاً خوبی روبرو گردید و فروش بالایی را تجربه کرد.

Chery Tiggo 5

بر پایه بخشنامه اخیر مدیران خودرو برای دی ماه ۹۵، تیگو ۵ هم‌اکنون در دو نسخه لاکچری (Luxury) و اِکسِلنت (Excellent) و با شرایط فروش فوری اعتباری و پیش‌پرداخت ۵۰ الی ۹۵ درصد بهای خودرو (انتخاب توسط خریدار) عرضه می‌گردد. قیمت پایانی گونه اِکسِلنت ۹۹.۹۰۰.۰۰۰ تومان و برای گونه لاکچِری ۹۳,۹۰۰.۰۰۰ تومان بوده و بازپرداخت مبلغ باقی‌مانده بنا به انتخاب مشتری با سقف دوازده، هجده، بیست‌وچهار یا سی ماه چهره می‌گیرد. تحویل خودرو نیز مستقل از گونه خرید، ۳۰ روزه خواهد بود.

tiggo-5
نمونه موجود در کشور از پیشرانه چهار سیلندر ۱۹۷۱ سی‌سی با توان و گشتاور به ترتیب ۱۳۹ اسب بخار در ۵۷۵۰ دور بر دقیقه و ۱۸۲ نیوتون‌متر در ۴۳۰۰ تا ۴۵۰۰ دور بر دقیقه استفاده می‌کند. در بخش تجهیزات نیز به مواردی همانند چهار کیسه هوا، غربیلک فرمان چرمی، سامانه استارت بدون کلید، کروز کنترل، سانروف برقی، تهویه خودکار، دوربین دید عقب، حسگر پارک و تنظیم شش حالته صندلی راننده تجهیز شده است.
در جدول ذیل جزئیات شرایط فروش کنونی چری تیگو ۵ را مشاهده می‌نمایید.

tiggo5منبع سایت پدال

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
حتما بخوانید:   زوال قانون مور و آغاز عصری تازه؛ کامپیوترها از چه زمانی شکل نامرئی به خود گرفتند؟

مطالب مرتبط

    نظر شما !!!

    نظر شما برای “شرایط فروش چری تیگو ۵ تازه”