سوسمار سیاه لیتوانیایی!

دسته‌بندی نشده 52 چهارشنبه ۸ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
سوسمار سیاه لیتوانیایی!

خودروساز لیتوانیایی Dartz که در سطح جهان به خاطر محصولات وحشی و گیرای خود شناخته شده به تازگی گوشه‌هایی از محصول تازه بی‌همانند خود را رونمایی کرده است. این کمپانی برای معرفی مدل تازه با نام سوسمار سیاه آماده می‌شود.


نام سوسمار سیاه از بالگردی که توسط ارتش روسیه استفاده می‌شود گرفته شده است. زندگی این مدل به عنوان یک مرسدس-ای ام جی GLS63 آغاز شده اما Dartz بدنه‌ای کاملاً بازطراحی شده به همراه استایلی خشمگین‌تر را عرضه کرده است. با نگاه به نمای جلوی این سوسمار سیاه به سختی می‌توان تشخیص داد که زیر پوست آن یک مرسدس قرار دارد.

dartz-black-alligator-teaser-2_1035

dartz-black-alligator-teaser-1_1035
بدنه از ترکیب کولار و فیبرکربن ساخته شده و تصاویر تیزر منتشر شده توسط Dartz سه پوشش شدنی را نشان می‌دهند: استتاری، طلایی و مشکی. مشتریانی که نگران امنیت خود هستند می‌توانند نسخه‌ی تا بن دندان مسلح از این سوسمار سیاه را سفارش دهند. این مدل با تیتانیوم پوشیده شده از کولار ساخته شده است.

dartz-black-alligator-teaser-4_1035
پیشرانه‌ی ۸ سیلندر ۵.۵ لیتری توئین توربوی GLS63 همچنان در قلب سوسمار می‌تپد اما با استفاده از قطعات درونی ارتقا یافته مثل میل‌لنگ بهتر و البته توربوشارژرهای بزرگ‌تر نیرو آن بین ۷۰۰ و ۱۶۰۰ اسب بخار است. به نظر می‌رسد مالک می‌تواند در این مورد خروجی خودرو را انتخاب کند. نیروی پیشرانه از طریق گیربکس اتوماتیک فابریک اما تقویت شده به تمام چرخ‌ها منتقل می‌شود.

dartz-black-alligator-teaser-5_1035
سوسمار سیاه Dartz در ماه‌های آینده به‌طور کامل معرفی خواهد شد. انتظار می‌رود خریداران پیش از سفارش آپشن ها و مالیات بهای ۷ رقمی را بپردازند. البته قیمت نگرانی خریداران هدف نیست. Dartz به ساخت چنین خودروی پسندیده میلیاردها، تزارها، سوپراستارها، ژنرال‌ها و دیکتاتورها افتخار می‌کند!

حتما بخوانید:   فیس‌لیفت تویوتا تاندرا و سکوئیا با پکیج تازه TRD Sport

منبع: leftlanenewsمنبع سایت پدال

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “سوسمار سیاه لیتوانیایی!”