سرفس پرو ۵ تا پایان سال عرضه می شود؟

دسته‌بندی نشده 46 شنبه ۱۱ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
سرفس پرو ۵ تا پایان سال عرضه می شود؟

تبلت های هیبریدی سرفس پرو مایکروسافت با وجود قیمت نسبتاً بالا از جایگاه مطلوبی در بازار برخوردارند و طی سالیان اخیر ترقی های قابل توجهی داشته اند.

همانطور که می دانید سرفس پرو ۴ (بررسی دیجیاتو) که در حال آماده تازه ترین مدل این خانواده محسوب می شود، مهر سال گذشته عرضه شد و در واقع بیش از یک سال عمر دارد.

با وجود اینکه این مدل به اندازه ای نیرو دارد که تا چندسال آینده به سادگی پاسخگوی نیاز کاربران باشد، به نظر می رسد ردموندی ها قصد دارند مدل جدیدی از آن را در آینده نزدیک روانه بازار کنند.

به گزارش وب سایت DigiTimes مایکروسافت تا پایان سه ماه اول سال ۲۰۱۷ میلادی (اواسط فروردین ماه ۱۳۹۶) نسل تازه تبلت های هیبریدی اش به نام سرفس پرو ۵ را عرضه خواهد کرد.

گفته می شود سرفس پرو ۵ از نمایشگری با رزولوشن Ultra HD با ابعاد ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ پیکسل برخوردار خواهد بود و همراه با قلم استایلوس آهنربایی عرضه می شود.

به علاوه احتمالاً برای تولید سرفس پرو ۵ مجموعه کارخانه ها «Quanta Computer» نیز با کمپانی «پگاترون» به عنوان یکی از همکاران قدیمی مایکروسافت همراه خواهد شد.

تا اینجای کار هنوز اطلاعات بیشتری از مشخصات سخت افزاری و امکانات تازه نسل پنجم تبلت های هیبریدی ردموندی ها در دست نیست، اما بدون شک طی ماه های آینده اکثرا در این باره خواهیم شنید.منبع دیجیاتو

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
حتما بخوانید:   لومیا بازگشت؛ موجودی برخی از مدل ها در استور مایکروسافت مجدداً افزایش یافت

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “سرفس پرو ۵ تا پایان سال عرضه می شود؟”