سرعت افزایش درآمد هوآوی در سال ۲۰۱۶ میلادی کاهش یافت

دسته‌بندی نشده 53 شنبه ۱۱ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
سرعت افزایش درآمد هوآوی در سال ۲۰۱۶ میلادی کاهش یافت

هوآوی به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گوشی های هوشمند در جهان، توجه بسیار زیادی را طی سال ۲۰۱۶ به خود جلب کرد. اما با وجود پشت سر گذاشتن سالی بی همانند از نظر میزان فروش گوشی های هوشمند، نرخ رشد درآمد کمپانی چینی مورد اشاره اندکی نسبت به سال ۲۰۱۵ کاهش یافته است.

طی سال ۲۰۱۵ میلادی، هوآوی با رشد ۳۵ درصدی درآمد روبرو شد اما امسال در گزارشی به کارمندان خود، خبر از رشد ۳۲ درصدی داده است. بدیهی است که چنین مسئله ای، سبب نمی شود ۲۰۱۶ را سالی فوق العاده یا ضعیف برای هوآوی تلقی کنیم؛ چرا که فاکتورهای مختلفی می توانند در نرخ درآمد کمپانی ها دخیل باشند.

«اریک زو»، یکی از مدیران ارشد هوآوی در ایمیلی به کارمندان کمپانی نوشته است که سال ۲۰۱۶، از نظر سیاسی و اقتصادی سالی چندان مساعد نبود. با این همه هوآوی توانسته تمرکز خود روی استراتژی هایش را حفظ کرده و ارزش هایی واقعی برای مشتریان فراهم آورد. وی در ادامه نوشته که سال ۲۰۱۷ میلادی، از نظر سیاست و اقتصاد جهانی بسیار چالش برانگیز تر خواهد بود که بی گمانً به روی کار آمدن دونالد ترامپ به عنوان رییس جمهور ایالات متحده اشاره کرد.

در حال آماده هوآوی به شکلی جاه طلبانه برنامه دارد که سهم بیشتری از بازار گوشی های هوشمند یافته و با کنار زدن اپل در خاک ایالات متحده، به دومین تولیدکننده برتر دیوایس های هوشمند بدل گردد. با این همه، چنین برنامه هایی می تواند هنگام ریاست جمهوری دونالد ترامپ با مشکلات فراوان روبرو شود؛ به ویژهً با درنظرگیری این موضوع که هوآوی یک کمپانی چینی است.

حتما بخوانید:   مقایسه مشخصات گوشی HTC U Ultra با آیفون 7 پلاس اپل و پیکسل اکس ال گوگلمنبع دیجیاتو

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “سرعت افزایش درآمد هوآوی در سال ۲۰۱۶ میلادی کاهش یافت”