سامسونگ پلتفرم «تاخیر تضمین شده» در تکنولوژی ۵G را در MWC 2017 آزمایش کرد

دسته‌بندی نشده 41 سه شنبه ۱۰ اسفند ۹۵ رضا حیدرزاده
سامسونگ پلتفرم «تاخیر تضمین شده» در تکنولوژی ۵G را در MWC 2017 آزمایش کرد

بعد از برگزاری رویدادی اختصاصی و معرفی محصولات حوزه فناوری ۵G سامسونگ، کره ای ها در جریان کنگره جهانی موبایل در شهر بارسلون با همکاری شرکت «دویچه تلکام» اولین راهکار «تاخیر تضمین شده» ارتباطی بین دو شبکه (GLA) را با موفقیت مورد آزمایش قرار دادند.

برای این منظور دو بازوی رباتیک متصل به پلتفرم ۵G سامسونگ بر بستر فناوری GLA به یکدیگر متصل شدند و طی آن بسته ای از نقطه A به B با هارمونی منظم و بر طبق برنامه انتقال یافت.

سامسونگ برای فراهم کردن نهایی این بستر وعده ی کمترین زمان تاخیر ممکن و بالاترین حد قابلیت اتکا را داده و معتقد است که GLA یکی از فاکتورهای اساسی برای تکنولوژی ۵G محسوب می شود.

فناوری ۵G فراتر از عباراتی مانند فوق سرعت است. با تاخیر ناچیز و نزدیک به آنچه بی درنگ نامیده می شود، می تواند تمام مدل های تجاری و خدمات مد نظر مردم را به ارمغان بیاورد.

«یانگی کیم» مدیر واحد شبکه های کامپیوتری سامسونگ الکترونیکس تصور می کند موفقیت آزمایش GLA به کمک دویچه تلکام دقت و پایداری سیستم های کنترل تاخیر را به اثبات رساند.

گفتنی است طبق پیش بینی ها، سال ۲۰۱۸ تاریخ احتمالی پیاده سازی میدانی نخستین بسترهای مبتنی بر تکنولوژی ۵G خواهد بود و یقیناً طی ماه ها و سال های آینده بیشتر در مورد این فناوری مخابراتی خواهیم شنید.

خبرهای بیشتر در مورد تکنولوژی ۵G

سامسونگ فناوری ۵G را در لندن آزمایش می کند

تکنولوژی ۵G؛ پهنای باند ۲۰ گیگابیت بر ثانیه و تأخیر ۱ میلی ثانیه ایمنبع دیجیاتو

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “سامسونگ پلتفرم «تاخیر تضمین شده» در تکنولوژی ۵G را در MWC 2017 آزمایش کرد”