سامسونگ در شانزدهم دی ماه از گوشی های بین رده تازه اش پرده برمی دارد

دسته‌بندی نشده 46 جمعه ۱۰ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
سامسونگ در شانزدهم دی ماه از گوشی های بین رده تازه اش پرده برمی دارد

با وجود آنکه دیروز از فاش شدن رندرهای خبری تلفن های هوشمند بین رده سری A گفتگو کردیم، حال سامسونگ با فرستادن دعوت نامه ای برای اصحاب رسانه، خواستار حضور آن ها برای پوشش خبری معرفی گوشی های سری A خود در رویداد این شرکت، شده است.

این رویداد، پنجم ژانویه ۲۰۱۷ (۱۶ دی ماه) در کوالامپور برای معرفی سه تلفن هوشمند بین رده سامسونگ که مانند هر سال با نام های یکسان A5، A3 و A7 عرضه می شوند، برگزار می گردد.

اگر اخبار تکنولوژی را دنبال کنید، مسلما می دانید که ۱۶ دی ماه، روزی است که درهای نمایشگاه بزرگ CES در وگاس آمریکا باز می شود. با این حال برگزاری رویدادی در چنین روزی که تمامی خبرنگاران از سرتاسر جهان در وگاس به سر می برند، بسیار عجیب به نظر می رسد. چرا که فاصله زیادی بین کوالالامپور و وگاس وجود دارد و مسلما اخبار رویداد سامسونگ زیر سایه پوشش خبری گسترده CES قرار می گیرد.

با این حال، سامسونگ روی برگزاری این رویداد در ۱۶ دی ماه مصمم است و شایعات منتشر شده خبر از ضد آب بودن گوشی های تازه سری A می دهند. طراحی دعوت نامه این رویداد نیز بر تصدیق این شایعات دامن می زنند و باید تا ۱۶ دی ماه منتظر اخبار این تلفن های هوشمند از سوی سامسونگ باشیم.منبع دیجیاتو

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
حتما بخوانید:   خانه پیش‌ساخته لندروور با قابلیت حمل توسط دیسکاوری اسپورت

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “سامسونگ در شانزدهم دی ماه از گوشی های بین رده تازه اش پرده برمی دارد”