سامسونگ با افتخار، گلکسی اس ۷ اِج را برترین موبایل MWC 2017 معرفی کرد

دسته‌بندی نشده 53 سه شنبه ۱۰ اسفند ۹۵ رضا حیدرزاده
سامسونگ با افتخار، گلکسی اس ۷ اِج را برترین موبایل MWC 2017 معرفی کرد

کنگره جهانی موبایل در بارسلون در حال برگزاریست و همگان مشغول صحبت از محصولات متعدد و متنوعی هستند که در جریان این رویداد، معرفی شده اند: ال جی جی ۶ با نمایشگر فول ویژن، نوکیا ۳۳۱۰ نه چندان هوشمند با طراحی نوستالژیک، و سونی اکسپریا XZ Premium با مشخصات یک پرچمدار به تمام معنا.

البته در این میان کسی از سامسونگ صحبت نمی کند و دلیل آن هم واضح است، چون این کمپانی هیچ موبایلی را در MWC 2017 معرفی نکرده و فقط اطلاعاتی در مورد پرچمدار بعدی اش ارائه کرده. با این حال، بیانیه خبری امروز سامسونگ با تیتر «گلکسی اس ۷ اِج به عنوان بهترین اسمارت فون در MWC 2017 معرفی شد» همه را سردرگم ساخته.

قضیه از این قرار است که «اتحادیه جی اس ام» یا GSMA که رویداد MWC را برگزار می کند، هر ساله پس از پایان کنگره، جایزه ای را تحت عنوان «جایزه جهانی موبایل» به بهترین اسمارت فون که در سال گذشته معرفی شده اهدا می کند، اما مشکل اینجاست که سامسونگ با گلکسی S7 Edge قبلاً جایزه مشابهی را از GSMA دریافت کرده است.

به هر حال هنوز مشخص نیست بیانیه خبری رسمی امروز به چه معناست؛ آیا اشتباهی همچون ماجرای تاریخی اسکار امسال رخ داده؟ آیا سامسونگ هنوز هم گلکسی اس ۷ اِج را از تمام موبایل های معرفی شده برتر می داند؟ آیا کمپانی کره ای قصد تجدید خاطرات سال گذشته را داشته؟ یا اینکه اتحادیه GSM ارتباط خوبی با سامسونگ دارد و برای دومین بار گلکسی اس ۷ اِج را به عنوان بهترین موبایل سال ۲۰۱۶ معرفی کرده است؟ هنوز پاسخی رسمی از سوی سامسونگ و GSMA در این رابطه منتشر نشده.

حتما بخوانید:   در ضیافت شام سفارت فرانسه چه گذشت؟/همزمانی مانور نظامی و سفرتجاریمنبع دیجیاتو

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “سامسونگ با افتخار، گلکسی اس ۷ اِج را برترین موبایل MWC 2017 معرفی کرد”