دکمه های ناوبری نرم افزاری گلکسی اس ۸ احتمالاً قابل شخصی سازی هستند

دسته‌بندی نشده 50 سه شنبه ۱۰ اسفند ۹۵ رضا حیدرزاده
دکمه های ناوبری نرم افزاری گلکسی اس ۸ احتمالاً قابل شخصی سازی هستند

در هفته گذشته بود که تصاویر واقعی فاش شده از گلکسی اس ۸، استفاده از دکمه های ناوبری نرم افزاری در پرچمدار سامسونگ را برای نخستین بار تأیید کردند و از آن موقع تا کنون گزارش های دیگری نیز پیرامون گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس منتشر شده اند. حال طبق آخرین خبرها، دکمه های ناوبری موبایل های جدید سامسونگ احتمالاً قابل تغییر بوده و کاربران بسته به نیز خود می توانند آنها را جایگزین کنند.

گفتنی است تصاویر فاش شده در روز گذشته از دو موبایل گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس، نشان دهنده ترکیب متفاوت کلیدهای ناوبری آنها بودند. همانطور که در این عکس ها مشاهده می کنید، دکمه بازگشت در گلکسی اس ۸ در سمت راست نوار ناوبری قرار داشت در حالی که گلکسی اس ۸ پلاس دقیقاً در نقطه مقابل بوده و دکمه بازگشت در سمت چپ آن جای دارد.

لازم به ذکر است که تاکنون هیچ کدام از مطالب فوق تأیید و یا رد نشده اند اما با استناد بر تصاویر مذکور می توان به وضوح دید که دکمه های نرم افزاری قابل تغییر هستند.

البته ناگفته نماند سامسونگ اولین کمپانی نخواهد بود که از دکمه های ناوبری نرم افزاری قابل تغییر در محصولات خود استفاده می کند و پیش از آن LG نیز پرچمداران خود از قابلیت مورد اشاره بهره برده بود.

می بایست تا ۹ فروردین ماه و برگزاری رویداد اختصاصی سامسونگ برای رونمایی از پرچمداران جدید منتظر ماند تا ببینیم کدامیک از اطلاعات فاش شده توسط کره ای ها تأیید خواهند شد.

حتما بخوانید:   بیش از 150 هزار پرینتر متصل به شبکه هک شدند
شاید به خواندن این مطالب علاقه مند باشید

تصویری دیگر از گلکسی اس ۸ این بار درون قاب محافظ [به روز رسانی شد]

نخستین ویدیوی فاش شده از گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاسمنبع دیجیاتو

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “دکمه های ناوبری نرم افزاری گلکسی اس ۸ احتمالاً قابل شخصی سازی هستند”