دو مدال برنز دیگر برای پاروزنان ایران/ کسب هفت مدال تاریخی

دسته‌بندی نشده 45 دوشنبه ۹ اسفند ۹۵ رضا حیدرزاده
دو مدال برنز دیگر برای پاروزنان ایران/ کسب هفت مدال تاریخی

به گزارش خبرنگار مهر، سومین و آخرین روز از رقابتهای قایقرانی اسلالوم در بخش آبهای خروشان در ناخن نایک تایلند در جریان است که پاروزنان کشورمان در ادامه مسابقات این روز موفق به کسب دو مدال دیگر شدند و در مجموع با کسب هفت مدال به کار خود در این رقابتها پایان دادند.  

در ادامه مسابقات، امروز یکشنبه هشتم اسفند ماه همایون محمدپور و مهدی کریمی در ماده کانوی دو نفره بزرگسالان به مرحله فینال راه یافتند و در این مرحله با کسب عنوان سوم و دریافت ششمین مدال ایران به کار خود پایان دادند.

همچنین امیررضا رضانژاد و محمد مهدی کنارنگ نیز در ماده کانوی دونفره زیر ۱۸ سال به نشان برنز رسیدند تا ایران با احتساب سه مدال امروزش صاحب هفت مدال رنگارنگ از مسابقات قهرمانی آسیای تایلند شود.

صبح امروز نیز رکسانا رازقیان در ماده کایاک تک نفره بزرگسالان یک نشان برنز دیگر برای ایران بدست آورده بود.

تیم قایقرانی اسلالوم ایران در این رقابتها برای اولین بار در بخش بانوان صاحب مدال در قاره آسیا شده است. همچنین قایقرانان شایسته ایران برای نخستین بار موفق به کسب مدال طلای اسلالوم در بخش آبهای خروشان شده اند.

تیم ایران در مسابقات قایقرانی اسلالوم قهرمانی آسیا که از ششم تا هشتم اسفند ماه در ناخن نایوک تایلند برگزار شد صاحب یک مدال طلا، یک نقره و پنج برنز شد.منبع خبرگذاری مهر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
حتما بخوانید:   یاران جهانبخش بالاتر از تیم قوچان‌نژاد

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “دو مدال برنز دیگر برای پاروزنان ایران/ کسب هفت مدال تاریخی”