دوقطبی کردن جامعه هدف دشمن در انتخابات است/ضرورت مقابله با «نفوذ»

دسته‌بندی نشده 37 سه شنبه ۱۰ اسفند ۹۵ رضا حیدرزاده
دوقطبی کردن جامعه هدف دشمن در انتخابات است/ضرورت مقابله با «نفوذ»

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام حیدر مصلحی عصر دوشنبه در همایش طلایه داران تبلیغ در اردبیل تصریح کرد: با نزدیک شدن به انتخابات دشمن بر روی موضوع «نفوذ» سرمایه‌گذاری کرده و به دنبال ایجاد جریان دوقطبی در جامعه است.

وی با اذعان به تأثیر روحانیت در پیروزی انقلاب و سپس در دفاع از آرمان‌های آن اضافه کرد: امروز دشمن با استراتژی نفوذ به دنبال هدف قرار دادن روحانیت و به واسطه آن ضربه به نظام و کشور است.

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر هوشیاری در مقابل نفوذ و جلوگیری از دوقطبی کردن جامعه در آستانه انتخابات اضافه کرد: ضروری است تمامی نهادها و مسئولان از این ترفند دشمن مطلع باشند.

به گفته مصلحی تمامی ترفندهای دشمن برای ضربه زدن به نظام تاکنون بی‌فرجام مانده و امروز دشمن از ترفند نفوذ به دنبال تحقق اهداف خود است.

وزیر سابق اطلاعات با یادآوری فتنه سال ۸۸ متذکر شد: بعدازاینکه در سال ۸۸ ترفندهای دشمن بی‌نتیجه ماند تحلیل اطلاعاتی دقیقی از جامعه ایران انجام شد تا بتوانند با پروژه نفوذ به مردم و روحانیت ضربه زده و به اهداف خود دست یابند.

وی افزود: امروز اگر حیله‌هایی مانند جنگ و حمله نظامی مطرح می‌شود در واقع با هدف ایجاد ترس در بین مردم و ممانعت از ایستادگی و مقاومت است.

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس با اشاره به تلاش دشمن برای نفوذ در جامعه روحانیت و حوزه ادامه داد: این در حالی است که در طول انقلاب اسلامی و پس از پیروزی آن روحانیت با ایثار و از جان گذشتگی از آرمان‌های اسلام و انقلاب دفاع کرده است.

حتما بخوانید:   کشف و ضبط بیش از ۷ هزار گوشی قاچاق به ارزش تقریبی ۷ میلیارد تومان

مصلحی با تأکید به اینکه جنگ روانی ایجاد شده از سوی دشمن به ویژه آمریکا بی‌نتیجه خواهد ماند اضافه کرد: راهکار مقابله با ترفندهای دشمن اطلاع و هوشیاری در مقابل پدیده نفوذ و ایجاد تفرقه و دوقطبی در جامعه است.

وزیر سابق اطلاعات به ترفندهای دشمن در گذشته و امروز برای سوءاستفاده از افراد با شناسایی نقاط ضعف آن ها اشاره کرد و گفت: به عنوان مثال فردی که خود را به عنوان خیر معرفی کرده بود و اطلاعات خانواده‌های نیازمند را جمع‌آوری می‌کرد بعدها مشخص شد که به دنبال نفوذ و تحقق اهداف دشمن است.

وی تأکید کرد: این فرد در ظاهر اطلاعات خانواده‌های نیازمند را جمع‌آوری می‌کرد و تا مرحله ارتباط‌گیری با ائمه جمعه مراکز استان‌ها پیش رفته بود اما  در واقع با پوشش یک تشکل خیریه به دنبال جاسوسی بود و میلیون‌ها دلار پول آمریکایی از وی پشتیبانی می‌کرد.

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس با تأکید به اینکه دشمن به شیوه‌های مختلف نقاط ضعف افراد را شناسایی کرده و از آن برای پیشبرد اهداف خود استفاده می‌کند، اضافه کرد: هر چند این فرد دستگیر شد اما لازم است در مقابل ترفند دشمنان هوشیارانه عمل کرد.

مصلحی به هوشیاری دستگاه‌های اطلاعاتی و نظارتی کشور اشاره کرد و گفت: به ویژه در آستانه برگزاری انتخابات انتظار می‌رود تمامی آحاد جامعه هوشیارانه عمل کنند.منبع خبرگذاری مهر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “دوقطبی کردن جامعه هدف دشمن در انتخابات است/ضرورت مقابله با «نفوذ»”