دستور انتصاب علی اصغر احمدی به عنوان دبیرستاد انتخابات کشور صادر شد

دسته‌بندی نشده 40 چهارشنبه ۸ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
دستور انتصاب علی اصغر احمدی به عنوان دبیرستاد انتخابات کشور صادر شد

به گزارش خبرگزاری مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی در حکمی علی اصغر احمدی معاون سیاسی وزارت کشور را به عنوان دبیر ستاد انتخابات کشور منصوب کرد.

وزیر کشور در دستور انتصاب علی اصغر احمدی معاون سیاسی وزارت کشور با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد انتخابات کشور در امر برگزاری انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و بین‌دوره مجلس شورای اسلامی و برنامه ریزی و انجام اقدامات لازم برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.

وزیر کشور در این دستور فراهم سازی همه تمهیدات لازم و لازم برای برگزاری انتخابات درشأن و تراز مردم بزرگ و رشید ایران اسلامی ، انتخاباتی که در آن حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان به عنوان حق الناس برابر مر قانون و در فضای امن و توام با شادی و تسکین کامل رعایت گردد را به عنوان وظیفه و مأموریت مهم رئیس ستاد انتخابات کشور برشمرده و آورده است: انتظار دارد با هماهنگی اینجانب و با استفاده از همه ظرفیتها و امکانات و با تلاش و کوشش نسبت به آن اهتمام نمایید .

تشکیل و تاسیس ستاد انتخابات کشور با حضور معاونین امنیتی و انتظامی، توسعه مدیریت و منابع، قائم مقام وزیر در امور مجلس و هماهنگی استان ها، رئیس سازمان نام نویسی احوال کشور، روسای مراکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی، نگهبانی ، اطلاع رسانی و امور بین الملل ، توسعه دولت الکترونیک ، فناوری اطلاعات و دفتر انتخابات از امور لازم و مورد تأکید وزیر کشور در این دستور است .

وزیر کشور از همه معاونین ، مدیران و روسای سازمان های وابسته، استانداران ، فرمانداران و بخشداران خواست تا نهایت همکاری را با رئیس ستاد انتخابات کشور به عمل آورند و کلیه دستگاه های اجرایی نیز بر پایه ماده ۲۱ قانون انتخابات ریاست جمهوری و ماده ۶۷ مکرر ۱ قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخابات شهرداران حمایت و همکاری لازم را مبذول دارند.

حتما بخوانید:   رئیس مجلس درگذشت خواهر وزیر کشور را تسلیت گفت

در دستور وزیر کشور خطاب به رئیس ستاد انتخابات کشور آمده است: امید است در پرتو عنایات حضرت حق تعالی و رهنمودهای ارشمند مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست های دولت تدبیر و امید، شاهد برگزاری انتخاباتی باشکوه و قانونی با همکاری حداکثری مردم انقلابی و مومن و در راستای تقویت هرچه اکثرا نظام مقدس جمهوری اسلامی ایرن باشیم .منبع خبرگذاری مهر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “دستور انتصاب علی اصغر احمدی به عنوان دبیرستاد انتخابات کشور صادر شد”