دریفت با لامبورگینی در کوههای آلپ

دسته‌بندی نشده 59 جمعه ۱۰ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
دریفت با لامبورگینی در کوههای آلپ

وقتی به رانندگی در برف اندیشه می‌کنید، احتمالاً تنها چند برند ویژه به ذهن شما می‌آیند؛ از جمله سوبارو و لندروور. ولی در مورد لامبورگینی چه اندیشه می‌کنید؟


به لطف آموزشگاه رانندگی زمستان این سازنده سوپرماشین، رانندگان می‌توانند در جاده‌های لغزنده سفیدپوش، مهارت خود در رانندگی با لامبورگینی‌ها را آزمایش کنند. آموزشگاه «لامبورگینی وینتر آکادمیا» کلاس‌های خود را در کوههای آلپ، در نزدیکی شهر «لیوینیو» در ایتالیا برگزار می‌کند و فرصتی برای رانندگی با اونتادور کوپه، اونتادور رودستر و اوراکان کوپه در جاده‌ای پوشیده از برف در اختیار قرار می‌دهد. همان‌طور که ملاحظه می‌کنید، هیچ‌ کمبودی در زمینه لغزش با سرعت بالا و صدای خشن موتورها احساس نمی‌شود.

best-of-wa-livigno-2016-0332
مطابق وب‌سایت Squadra Corse لامبورگینی، شما می‌توانید فارغ از داشتن یا نداشتن مالکیت یک «لامبورگینی»، در وینتر آکادمیا نام نویسی‌نام کنید. البته هنوز هیچ هزینه‌ای برای دوره یک روزه این آموزشگاه مشخص نشده، امّا با توجه به قیمتی که پیشترً از مک‌لارن برای یک دوره آموزشی مشابه شاهد بوده‌ایم، احتمالاً لامبورگینی نیز قیمت چندان ارزانی برای آن درنظر نگرفته است.

best-of-wa-livigno-2016-0418
در هر حال، اگر می‌خواهید رؤیای دریفت‌زدن در یک پشته برف را با یک خودروی رؤیایی به واقعیت تبدیل کنید، به نظر می‌رسد که لامبورگینی این امکان را برای شما فراهم آورده است.

[دانلود ویدئو]منبع سایت پدال

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
حتما بخوانید:   ویرانی لامبورگینی وارداتی غیرقانونی در تایوان

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “دریفت با لامبورگینی در کوههای آلپ”