خالی شدن باتری برخی ایرپادهای بی سیم اپل درون کیس شارژ

دسته‌بندی نشده 36 شنبه ۱۱ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
خالی شدن باتری برخی ایرپادهای بی سیم اپل درون کیس شارژ

ایرپادهای بی سیم اپل گرچه محصولی هیجان انگیز به شمار می روند، اما همانند بسیاری از اولین ها، خالی از اشکال و نقص نیستند. بعد از حدود ۳ هفته ای که از عرضه این هدفون های بی سیم به بازار می گذرد، برخی خریداران از مشکل خالی شدن باتری ایرپادها درون کیس شارژشان گله مند هستند.

طبق ادعای اپل، باتری به کار رفته در این محفظه شارژ تا ۲۴ ساعت توان شارژ کامل باتری آیرپادها را دارد، اما برخی گزارش ها حاکی از آن است که علی رغم قرار گرفتن هدفون ها درون محفظه مذکور، بعد از چند ساعت حدود ۴۰ درصد از گنجایش باتری آنها کاسته شده است، در حالی که پیش از آن به طور کامل شارژ شده بودند و فعالیت اتصال بلوتوث نیز در حداقل حالت شدنی بوده است.

اپل در جواب به مشکل به وجود آمده پیشنهاد تعویض کیس شارژ را به کاربران داده است. افرادی که کیس های آنان جایگزین شده اعلام داشته اند که گنجایش شارژ ایرپادهایشان در طی شب و درون محفظه مذکور کاهش نیافته است.

اینگونه به نظر می رسد که این ایراد تنها در یک عده از اولین سری محصولات تولیدی وجود داشته باشد. ضمن این که شمار گزارش های رسیده و افراد مراجعه کرده به مراکز خدمات بعد از فروش اپل نیز موید محدود بودن این مشکل است.

البته هنوز رقم دقیق کیس های معیوب مشخص نشده. همچنین امکان آن وجود دارد که این نقص به مرور زمان نیز ایجاد و یا بعد از طی چند سیکل شارژ رفع شود. بنابراین هنوز نمی توان در خصوص گستردگی این مشکل اظهار نظر نمود.

حتما بخوانید:   دولت ناچار به اتخاذ تمهیدات لازم برای امنیت شغلی اصحاب هنر شدمنبع دیجیاتو

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “خالی شدن باتری برخی ایرپادهای بی سیم اپل درون کیس شارژ”