حماسه ۹ دی فتنه را خاموش کرد/فتنه‌های دیگری در راه است

دسته‌بندی نشده 43 جمعه ۱۰ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
حماسه ۹ دی فتنه را خاموش کرد/فتنه‌های دیگری در راه است

به گزارش گزارشگر مهر، همایش بزرگ حماسه ۹ دی امروز پنج شنبه و با حضور آحاد مردم و مسئولین  در مسجد جامع شهرستان سنقروکلیایی برگزار شد.

فریدون عباسی در این مراسم اظهار داشت: ۹ دی نشانگر عزت و استقلال مردم و پیشی گرفتن آنها از نخبگان و ویژگی جامعه است.

رئیس اسبق سازمان انرژی اتمی افزود: در ۹ دی سال ۸۸ بسیاری از ویژگی و نخبگان از مردم عقب ماندند و مردم به هنگام در مقابل دشمن تصمیم گرفتند و به آن عمل کردند.

عباسی تثبیت نظام را یکی از نتایج مثبت حماسه ۹ دی عنوان کرد و گفت: نقش مدیریت راهبردی رهبری، رابطه مردم با رهبر خود و حمایت مردم از اهداف رهبری سبب ایجاد این حماسه عظیم شد.

وی با اشاره به اینکه عده‌ای در سال ۸۸ مدعی تقلب در انتخابات شدند، تصریح کرد: با وجود اینکه شورای نگهبان صحت انتخابات را تایید کرد اما این موضوع به روز قدس کشیده شد و در آنجا بود چهره ظاهری و باطنی این جریان را نشان داد.

رئیس اسبق سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه هدف فتنه گران در سال ۸۸ بر اندازی نظام جمهوری اسلامی بود، خاطر نشان کرد: فتنه گران در روز قدس شعار “نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران” و شعارهای ضد جمهوریت سر دادند که می‌خواستند ایران را متهم به چرخش به سمت شرق کنند و امروز نیز می‌گویند خرده گیران برجام به اسرائیل خدمت می‌کنند.

این جانباز هسته ای بیان داشت: به عینه شاهد بودم همان افرادی که در آخرین روز از ماه مبارک رمضان شعارهای ضد جمهوریت سر می دادند حرمت ماه رمضان را شکستند و در مقابل روزه داران روزه خواری کردند.

حتما بخوانید:   بازارهای پر رونقِ قبل از شب عید، از آرایشگری تا قالیشویی‌

عباسی با اشاره به اینکه در سال ۸۸ عده‌ای فریب خوردند، تصریح کرد: جریان ضد دیانت و ضد انقلاب، سازمان یافته آمد تا مسائل را هدایت کرده و مردم را با کشاندن به خیابان‌ها به درگیری با نیروهای مدافع نظام سوق دهد.

وی گفت: هتک حرمت این جریانات به امام حسین (ع) و یاران با وفایش باعث شد تا مردم وارد میدان شده و با تکیه بر ایمان و به جوش آمدن غیرتشان این مسئله را برطرف کردند.

عباسی با اشاره به اینکه حضور مردم در صحنه‌ها بسیار با اهمیت است، پافشاری کرد: نمونه بارز چنین حضوری حماسه ۹ دی بود، به نحوی که فتنه‌ خاموش شد.

وی با بیان به اینکه فتنه‌های دشمنان نظام پایان نیافته است، خاطر نشان کرد: فتنه‌های دیگری در راه است و دشمنان نظام برای غلبه بر ایران دست به هر کاری می زنند و از هر طریقی عمل می کنند.منبع خبرگذاری مهر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “حماسه ۹ دی فتنه را خاموش کرد/فتنه‌های دیگری در راه است”